ویدئو وال نوآوران کیان ارتباط پایدار | asilight

از دیگر ویژگی‌های این پنل‌های ویدئووال، جلوگیری از جا ماندگی تصویر یا Screen Burn-in است، به این صورت که با جابجایی پیکسل تصاویر ثابت، اجازه جا ماندگی ویدئو وال تصاویر را نمی‌دهد. مشخصه‌ی دیگر این نوع ویدئو‌ وال‌ها، شدت نور تصاویر است که بر اساس واحد cd/m2 (کندل بر متر مربع) یا همان واحد نیت اعلام می‌شود. نیت ویدئو وال ها معمولا در بازه‌ی ۴۵۰ تا ۲۰۰۰ است، که انتخاب عدد مناسب بر اساس محل قرارگیری ویدئووال در فضاهای داخلی یا فضاهای مسقف خارجی با تابش نور خورشید انجام می‌گیرد. امروزه سیستم ویدئو وال،کلیه مراکز اداری ، تفریحی و اقتصادی (دولتی و خصوصی) برای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشتری در رقابتی روز افزون با یکدیگر می‌باشند . در این راستا اطلاع‌ رسانی (ویدئویی) به مشتری از طریق روشهای نوین از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  • سیگنال تعداد زیادی از تلوزیون های ماهواره ای یا کابلی به عنوان ورودی این ویدئو وال ها استفاده می شوند.
  • از مزیت‌های مهم این محصول نداشتن هیچ گونه بزل است ولی درعوض مصرف بسیار زیاد برق و آلودگی حرارتی بسیار بالا از معایب این محصول می‌باشد.
  • علاوه بر این، می‌توان آن‌ها را به شکل‌هایی به‌جز مستطیل یا مربع که به‌صورت معمول دیده می‌شوند نصب کرد.
  • در حالیکه در یک پروژکتور روشنایی تصاویر با بزرگتر شده تصویر کاهش می یابد، ولی با افزایش تعداد نمایشگرها در ویدئو وال روشنایی کاهش نمی یابد.
  • چنین پروژه هایی خطر نشان دادن محتوای ضعیف را دارند که باعث می شود ویدئو وال یک تزئین بسیار گران باشد.

اگر قصد خرید ویدیو وال دارید می توانید با کارشناسان دیاکو ارتباط برقرار کنید تا به شما برای انتخاب ویدیو وال مناسب با نیازتان مشاوره دهند. VIDEO WALL از طریق پنل مدیریت به کاربر امکان دسترسی به تصاویر در حال پخش را می دهد. این نرم افزار ها قابلیت های مختلفی برای پخش تصاویر، بزرگ نمایی، برش تصویر، روشنایی،غلظت رنگ دارد و تغییر مقیاس تصویر را برای کاربر فراهم میکنند. اولین و مهم ترین بخش تشکیل دهنده یک ویدیو وال صفحه نمایش آن است.این صفحات با توجه به نیاز مصرف کننده و محل نصب آن در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی می شود. بدون جزئیات زیاد ، نرم افزار شما مرکز فرماندهی است که به شما امکان می دهد محتوا را بارگذاری یا ایجاد کنید و آن را در ویدئو وال خود مستقر کنید. اینجاست که می توانید محتوای نمایش داده شده و سخت افزار مورد استفاده را مدیریت کنید.

انواع ویدیو وال:

نمایشگر های ویدئو وال دارای بدنه ‌ای مقاوم و سازگار با محیط ‌های عمومی هستند که موجب می ‌شود تا در دماهای سرد و گرم کارآیی بالای خود را حفظ کنند. همچنین تقسیم صفحات نمایشگر به چندین بخش و کنترل محتوا از راه دور، نمایشگر های ویدئو وال را به دستگاهی همه‌ کاره برای صاحبان کسب‌ و کارها تبدیل کرده است. تمرکز و دقت بالا بر روی تصاویر پخش شده به همراه کنترل دائمی از جمله ویژگی ‌های یک سیستم مانیتورینگ و نظارت کارآمد است. در این فضا هر محصولی به غیر از یک نمایشگر حرفه‌ ای نه تنها به فرآیند نظارت صدمه می‌ زند بلکه هزینه ‌های مالی زیادی را برای شرکت‌ ها ایجاد می ‌کند. مزیت ویدئو وال ها به نسبت به یک نمایشگر بزرگ علاوه بر هزینه های کمتر انعطاف پذیری در شرائط مختلف است. مثلا در جایی نیاز به یک نمایشگرمنحنی ایجاد میشود که با وجود پنل های متعدد ویدئو وال می توان به صورت منحنی با هزینه کمتر تصاویر را به نمایش گذاشت.

ویدئو وال دات پیچ ( dot pitch )

کیفیت این تلویزیون‌ها بسیار زیاد است و در مکان­های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در طراحی این محصولات به عوامل مختلف مثل ابعاد، رزولوشن و میزان روشنایی موردنیاز محیط توجه می‌شود. همچنین تلویزیون شهری دات پیچ از اجزای بسیار باکیفیتی تهیه شده که نتیجه کار آن تصاویر یکپارچه است .

ویدئو وال ها به یکی از تجهیزات استاندارد در اتاق های فرماندهی و کنترل در پایگاه های نظامی و اتاق های فرمان و کنترل موسسات دولتی که توسط آژانس های امنیت ملی و اطلاعات اداره می شوند، تبدیل شده اند. این دستگاه ها به عنوان یک نمایشگر بزرگ مرکزی برای به اشتراک گذاری اطلاعات بصری اعضای حاضردر اتاق مورد استفاده قرار می گیرند. در این محیط ها ویدئو وال ها معمولا منابع طبقه بندی شده و طبقه بندی نشده ی بسیار متنوعی را نمایش می دهند تا به مانیتورینگ اطلاعات و تصمیم گیری کمک کنند.

سیستم ویدئو وال چیست؟

ویدئو وال نوآوران کیان ارتباط پایدار | asilight