معرفی و مقایسه 4 مدل آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل- ژینال | سناپویان

بوش تولید و عرضه کننده محصولات با کیفیت در بازار لوازم خانگی برقی در سراسر جهان است. که مشتریان و طرفداران زیادی دارد.همراه این آبمیوه گیری یک عدد برس تمیز کننده ارائه می شود. آبمیوه گیری بوش اصل آلمان را می‌توان بهترین مارک آبمیوه گیری در نظر گرفت که در هر لحظه به شما در تهیه آبمیوه تازه خدمت رسانی می‌کند. داشتن یک سبک زندگی سالم در دنیای امروز کار سختی است، به خصوص زمانی که شما روزانه وقت اضافه برای تهیه غذای تازه نداشته باشید.

در انتهای مطلب نیز  با استفاده از جدول، مشخصات این 5 آبمیوه گیری را به صورت مختصر مقایسه می‌کنیم. از ویژگی‌های مهمی که برای انتخاب دستگاه آبمیوه‌گیری باید به آن توجه کنید، اندازه‌ی قطر دهانه‌ی ورودی دستگاه است. این محصول با قطر دهانه‌ی 7.3 سانتی‌متری به‌راحتی می‌تواند یک میوه کامل مانند سیب را از خود عبور دهد و برای گرفتن آب‌میوه‌ها نیازی به خردکردن آن‌ها به قطعات کوچک‌تر نیست. سایز دهانه این دستگاه، ۷.۳ سانتی متر است که بیشتر میوه‌ها را بدون برش، عبور می‌دهد. بوش برای طراحی بدنه آبمیوه گیری MES25A0  از «پلاستیک» استفاده کرده و تیغه آن را از جنس استیل ضد زنگ ساخته است.

و اگر هم پیدا شود مقرون به صرفه نیست یا با طعم مورد نظر ما منطبق نیست . برای صرفه جویی در قیمت و اطمینان کامل از آبمیوه ای که مصرف میکنیم بهتر است که این کار را خودمان انجام دهیم . انواع متعدد آبمیوه گیر در بازارها وجود دارد ، که امروز یکی از بهترین این مدلها یعنی آبمیوه گیری بوش MES4010 است . آبمیوه گیری بوش MES4010 به لطف موتور قوی در زمان ما صرفه جویی کرده و کار آبمیوه گیری را برای ما لذت بخش تر می کند .

آبمیوه گیری براون J700

این دستگاه آب میوه گیری بوش 700 وات اصلی بوده و تحت لیسانس آلمان ساخته شده است. دو سرعته بوده و به شما امکان آبگیری انواع میوه و سبزیجات را خواهد داد. صافی و تیغه از استیل ضد زنگ و مقاوم ساخته شده اند و قادر به آبگیری میوه و سبزیجات با پوشته نرم یا سفت است. قطعات و بدنه آب میوه گیر بوش 3500 ترکیبی از پلاستیک فاقد BPA و استیل است.

مشخصات و قیمت جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

اما برخی از محصولات بوش نظیر همین آبمیوه گیری به گونه ای طراحی شده اند که موتور فوق العاده قدرتمند آن ها تنها در صورت نصب دستگاه به درستی کار می کند. حتی هنگامی که دستگاه فعالیت دارد اگر درب آن را حین کار باز کنید؛ موتور آن بلافاصله متوقف می شود و این مورد به دلیل ایمنی بالای دستگاه است. بوش هوم برند لوازم خانگی می باشید که به صورت تخصصی روی برند بوش آلمان فعالیت می کند. سابقه بوش هوم به جز چندین و چند سال سال فعالیت در بازار لوازم خانگی تهران, حدودا و به صورت تخصصی 3 سال در فضای مجازی و وب به صورت حرفه ای فعالیت می کند. در آستانه قرن ۲۱، چند فناوری دیگر مانند سیستم‌های کاهش مصرف سوخت، سیستم نگهدارنده سرعت (کروز کنترل) و دید در شب نیز توسط بوش معرفی شد.

  • این دستگاه ، با قطر دهانه‌ی 7.3 سانتی‌متری به‌راحتی می‌تواند یک میوه کامل مانند سیب را از خود عبور دهد.
  • قیمت آب میوه گیری بوش اصل آلمان به دلیل مشکلات پیش آمده در ایران، با پستی بلندی‌های زیادی مواجه گشته است.
  • آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0 محصولی با طراحی زیبا از این شرکت است که دارای دو مخزن آبمیوه و تفاله است که هر کدام به گونه‌ای مجزا از دستگاه در کنار آن قرار گرفته است.
  • در برخی از محصولات قابلیت تنظیم سرعت وجود ندارد اما در برخی دیگر با توجه به رده کالا می‌تواند تا 5 حالت قابل تغییر و تنظیم باشد.
  • یکی از معیارهای سنجش کیفیت آبمیوه تهیه شده عدم ورود هسته و تفاله‌های ناشی از میوه‌ها و سزیجات به داخل آن است.

معرفی و مقایسه 4 مدل آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل- ژینال | سناپویان