لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو قطعات لیفتراک کوماتسو | توکو لیفتراک

بازرگانی فرازماشین با سابقه درخشان و طولانیه 28 ساله خود این اطمینان را به شما عزیزان میدهد تا با کمک کارشناسان ماهر خود بتوانید خرید موفقی را تجربه فرمایید. با خرید لوازم یدکی لیفتراک از شرکت  فراز ماشین کیفیت قطعات و تفاوت در خرید و صداقت کارشناسان فروش ما به صورت ملموس برای شما قابل درک خواهد بود . قطعات یدکی لیفتراک را می توانید با استاندارد بالا و قیمت تجاری از شرکت فراز ماشین تهیه فرمایید. لیفتراک ها جزو ماشین آلات مهم از کارخانه ها و انبار ها میباشند و به وسیله این دستگاه حجم بالایی ازکالاها جابجا میشود.

قطعات یدکی لیفتراک دیزلی کوماتسو

برند کوماتسو سه نوع لیفتراک برقی، دیزلی و دوگانه سوز را تولید می کند. سیستم فرمان لیفتراک، از قطعات کوچک و بزرگی تشکیل شده است که نیاز به نگهداری منظم و تعویض قطعات دوره ای دارد. انرژی لازم برای هدایت لیفتراک های دیزلی توسط پمپ های فشار هیدرولیک تامین می شود. سازگار با محیط زیست است.توان موتور آن از 27 تا 53 کیلو وات است.باتری لیفتراک کوماتسو دوگانه سوز 12 ولت می باشد و می تواند به طور مداوم تا 5 ساعت فعالیت کند. سری جدید لیفتراک های برقی که شرکت کوماتسو تولید می کند، مجهز به موتور AC هستند و نام تجاری آن ها در بازار BE 30 می باشد. بدلیل تامین بدون واسطه ، لاستیک های ارائه شده در این شرکت دارای کیفیت مطلوب و قیمتی رقابتی می باشد.

قطعات لیفتراک کوماتسو به دلیل وارداتی بودن معمولا قیمت بالایی دارند و همین مسئله موجب شده که مجموعه پارت یدک راهسازی خود واردات قطعات را انجام دهد تا بتواند قطعات لیفتراک را با قیمت بسیار ارزان تری در اختیار مشتریانش قراردهد. بنابراین شما می توانید قطعات لیفتراک کوماتسو اصلی را با قیمت عالی تهیه نمایید و بهترین عملکرد را از این قطعات مشاهده کنید. بنابراین در حال حاضر انواع قطعات لیفتراک کوماتسو توسط نمایندگی در کشور عرضه می‌شود و مشتریان می‌توانند این قطعات را با توجه به مدل‌های مختلف لیفتراک کوماتسو که وجود دارد تهیه کنند.

توربو شارژر کولر کوماتسو

لیفتراک ها به دلیل اهمیت نقشی که دارند باید تحت سرویس دوره ای باشند . قطعات یدکی لیفتراک با توجه به برند و همچنین مدل لیفتراک تهیه و سپس با قطعات معیوب تعویض میگردد . علاوه بر این ، موتور بالاترین گشتاور و توان خروجی خود را به ط قطعات لیفتراک کوماتسو ور یکنواخت در محدوده دور موتور حاصل می کند که منجر به یک باند گشتاور و یک باند قدرت می شود. اغلب بیشترین گشتاور هنگام حرکت وسیله نقلیه از حالت استراحت یا کند حرکت می کند ، در حالی که حداکثر نیرو با سرعت بالا لازم است.

  • بالاترین میزان فروش قطعات لیفتراک کوماتسو دراختیارفروشندگانی است که کیفیت را دراولویت‌های کاری خود قرار داده‌اند و جلب رضایت مشتری برای آن‌ها ازاهمیت بسیارزیادی برخورداراست.
  • تراکتور بکسل
    ممکن است موتور احتراق داخلی باشد یا دارای نیروی الکتریکی باشد.
  • در دوچرخه های پدال ، ماشین های ثابت و مکانهایی که سرعت چرخش و گشتاورهای مختلفی نیز دارند ، از انتقال استفاده می شود.
لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو قطعات لیفتراک کوماتسو | توکو لیفتراک

با رها کردن موتور با سرعتی که بهترین مسافت پیموده شده گاز را برای شرایط کار معین ایجاد می کند ، مسافت پیموده شده کلی را می توان از طریق یک سیستم با تعداد دنده های ثابت کمتری بهبود داد ، جایی که سیستم ممکن است فقط با راندمان اوج کار کند. به دلیل خاصیت گشتاور بالا در این وسایل نقلیه ، چرخ دنده های مکانیکی برای تأمین نیروی کششی در سرعت های بالا یکپارچه شده اند. این سیستم شبیه به جعبه دنده هیدرواستاتیک است و با سرعت زیاد اینچ کاملاً به درایو هیدرواستاتیک متکی است. Fendt ، سازنده تراکتورسازی آلمان ، این فناوری را پیشگام کرد و انتقال “Vario [1]” خود را توسعه داد.