صرافی کوینکس (CoinEx)؛ از تاریخچه تا نحوه معامله و کارمزدها -ایران ارز دیجیتال

آیا برای برداشت از صرافی کوینکس نیاز به معرفی کامل صرافی کوینکس coinex تایید بلوکی است؟ بر اساس اطلاعات مربوط به صرافی کوینکس که رابطه با تایید بلوکی آمده است این طور عنوان می شود که تایید بلوکی یا Confirmation به فرآیندی اشاره دارد که در آن تراکنش در بلاک گنجانده شده و به بلاکچین اضافه می شود. 2- خب در این قسمت هم اطلاعات مربوط به همون ارز رو مشاهده می کنید که حداقل واریز و برداشت و تاییدیه بلوکی چقدر باشه. دو حالت داره حالت نرمال و یا اینتر یوزر که در حالت اینتر یوزر شما هزینه فی پرداخت نمی کنید. همانطور که میدانید به طور کلی به سه روش در بازار ارزهای دیجیتال که شامل اسپات یا لحظه ای، فیوچرز یا مارجین است میتوان به معامله و ترید پرداخت.

3- در نهایت هم آدرس والت مخصوص اون شبکه رو کپی می کنید.

پس با ما همراه باشید. بله، میتوانید با استفاده از شماره همراه ایرانی خود در این سایت فعالیت کنید و شماره خود را در پروفایل خود وارد کنید. همچنین این صرافی از اسکریپت قدیمی استفاده میکند که توصیه خوبو به عدم فعالیت در این صرافی است. یکی از دلایل عدم اعتبار این صرافی همین دلیل است چراکه به دلیل تحریمها، صرافیهای معتبر مانند صرافی بایننس به کاربران ایرانی هیچگونه خدماتی را ارائه نمیدهند. در این مقاله به آموزش جامع و کامل این صرافی می پردازیم و تمام اطلاعات لازم در همه قسمت های صرافی Coinex رو به شما ارائه می کنیم. در بررسی گیتهاب کوینکس متوجه می شوید که تمام کدهای صرافی کوینکس توسط یک نفر نوشته شده است. کاربران، رمز ارزهای اصلی را که در تمام صرافیهای بزرگ دیگر استفاده میشود میشناسند. 6- Limit: همون قیمتی که در استاپ برای فروش گذاشتینه. برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال های مختلف هستند، این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

1- در این قسمت ارز مورد نظر رو انتخاب کنید.

در هنگام ثبت نام از کاربران خواسته می شود که احراز هویت دو مرحله ای را برای امنیت بیشتر حساب کاربری خود فعالسازی نمایند. برای واریز به صرافی کوینکس شما باید به صرافی کوینکس ورود کنید و در داخل اکانت کاربری باشید و سپس مراحل زیر رو طی کنید. برای فعال شدن سطح 2 کاربری در صرافی کوینکس، میتوانید با استفاده از پاسپورت ایرانی خود در این صرافی احراز هویت کنید. خیر، بعد از ثبت نام میتوانید از پلن اولیه برداشت تا روزانه 10.000 دلار استفاده کنید اما برای احراز هویت حتما باید پاسپورت داشته باشید. یکی از نکات جالب درباره کوینکس اینه که با توجه به قوانین خاص این اکسچنجر، شما میتونید بدونن اینکه احراز هویت کنید و شما رو بشناسه تا سقف 10هزار دلار واریز و برداشت داشته باشید.

6- Limit: همون قیمتی که در استاپ برای فروش گذاشتینه.

2- این قسمت هم اطلاعات کلی و برخی پرسش و پاسخ در مورد همون ارزی که میخواین ارسال کنید. پس از ارسال موفقیت آمیز دارایی به شبکه بلاکچین، کاربران می توانند اطلاعات دقیق تراکنش را در اکسپلورر بلاک چین مربوطه بررسی کنند. 3- و اون پایین هم تمامی رکورد های واریز (تمامی تراکنش ها) رو مشاهده می کنید. 3- در نهایت هم آدرس والت مخصوص اون شبکه رو کپی می کنید. همچنین مهمترین قسمت داستان یعنی شبکه مورد نظر برای این انتقال رو از طریق آدرس والت مخصوص اون هم انتخاب می کنید. 2- در این قسمت شما باید شبکه ای که قراره از اون طریق این رمزارز دلار جابجا بشه رو انتخاب کنید. در حال حاضر بالاترین لوریج در قسمت پرشیوال (فیوچرز کوینکس) عدد 100 می باشد که برای بیت کوینه و بعد از اون بالاترین لوریج 50 برای سایر ارزهاست. همان طور که می دانید صرافی Coinex در حال حاضر در زمینه معاملات رمزارزها فعالیت می کند و جز بهترین صرافی هایی می باشد که با ایرانیان مشکلی ندارد و می تواند براحتی حتی داخل این صرافی احراز هویت کنند.

صرافی سفارش خرید و فروش را در صف قرار و به نوبت انطباق می دهد. پشتیبانان صرافی متذکر می شوند که در اسرع وقت پاسخ خواهند داد. صرافی کوینکس جز بهترین صرافی های مورد پسند ایرانیان می باشد که براحتی می توانند ارزهای دیجیتال خود را در این صرافی معامله کنند. در معاملات فیوچرز به نوعی قسمت سهم و یا ارز دیجیتال مورد نظر رت در آینده پیش بینی می کنیم. 1- در این قسمت ارز مورد نظر رو انتخاب کنید. ۲. ایمیلی که به هنگام ثبتنام وارد نمودهاید را وارد کنید و سپس پسوورد را نیز وارد کنید. با این حال یکی از مهمترین مواردی که ممکن است باعث نارضایتی برخی از کاربران شود این است برای برداشت ارز از کیف پول الکترونیکی کاربر هزینه و یا کارمزد دریافت می گردد.