سه راه آسان برای آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد | zabannew

روش‌هایی مانند “کلمات را در دفتر خود بنویسید و آن‌ها را یاد بگیرید” برای کودکان مناسب نیستند. زیرا بسیاری از کودکان توانایی خواندن و نوشتن نداشته و کلمات را به عنوان مجموعه‌ای از صداها یاد می‌گیرند. بنابراین یادگیری لغات انگلیسی باید توسط تصویر یا شیء صورت گیرد تا کودک درک بهتری از آن پیدا کند. کتاب‌های انگلیسی در خانه بخوانید، کارتون‌های انگلیسی با فرزندانتان ببینید و آهنگ‌های انگلیسی گوش کنید.

از طریق دوره‌های آموزش زبان، قابلیت‌هایی را دریافت می‌کنید که به شما امکان می‌دهد از طریق هر روشی که می‌خواهید به گرامر مسلط شوید. در مورد صیغه دو نوع فعل وجود دارد، منظم و بی قاعده. افعال با قاعده آسان هستند زیرا از یک الگو پیروی می‌کنند.

  • هنگامی که کسی را آزمون می‌کنید و نتیجه را به رخش می‌کشید، به او فشار و استرس وارد خواهید کرد.
  • چرا؟ این محتوا حاوی کلمات جدید هیجان انگیز و همچنین کلماتی است که ممکنه قبلا با آنها آشنا شده دیدن صفحه اصلی باشید.
  • حتما این نکته را امتحان کنید و از نتایج آن متحیر شوید.

اگر آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی جزء درس‌­های اضافه تلقی شود ممکن است تمایلی برای یادگیری از خود نشان ندهند. پس بهتر است همانند فعالیت‌­های خارج مدرسه مثل ورزش یا رقص در نظر گرفته شود تا کمتر حس درس و کار عملی داشته باشند. بازی­ برای هر سنی نشاط آور است و کودکان نیز عاشق بازی کردن هستند. اگر پدر و مادری هستید که می‌خواهید زبان انگلیسی را به فرزندتان آموزش دهید حتما آن را به شکل یک بازی مفرح طراحی کنید. در این پست، شعری از سهراب سپهری را همراه با ترجمه در اختیار علاقه مندان به زبان انگلیسی قرار می دهیم.

حتی اگر اشتباه کنید، بلند خواندن به شما کمک میکند که راحتتر انگلیسی صحبت کنید. برای بلند خواندن از کتاب یا روزنامه یا هرچیزی که به زبان انگلیسی است، استفاده کنید. بلند خواندن همچنین به دلیل اینکه شما از کلمات انتخابی خودتان استفاده نمیکنید، مفید است. هرگز برای کوچکترین اشتباه‌ها آنها را دعوا نکنید، بلکه سعی کنید آنها را برای نکاتی که یاد گرفته‌اند تشویق کنید. این اتفاق خیلی مهم است و اغلب هم اتفاق میفتد که معلم‌ها و پدرمادر‌ها بچه‌های کوچک و سخت کوششان را برای اشتباه‌های کوچک دعوا و تنبیه می‌کنند. همین کافی است تا دیگر بچه‌ها به یادگیری زبان انگلیسی ادامه ندهند.

کاملترین خود آموز زبان انگلیسی (Linguaphone)

سه راه آسان برای آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد | zabannew زبان آموزان اغلب برای یادگیری زبان انگلیسی چندین مجموعه آموزشی را تهیه می کنند و از همه آنها به دلیل روش ها و تکنیک های مختلف آموزشی، برای یادگیری بهتر استفاده می کنند. این امر باعث می شود که شما عزیزان هزینه ی زیادی را صرف تهیه این مجموعه ها کنید. اما سایت Languagedownload، این پکیج کامل را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا به صورت یکجا و با صرف هزینه کمتر تمام مجموعه های معتبر و کامل آموزش زبان انگلیسی را تهیه نمایید. با توجه به سطح زبانتان فیلم یا انیمیشن مورد علاقه‌تان را انتخاب نمایید. اگر در سطح مبتدی هستید از انیمیشن‌هایی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید که ساده و کوتاه هستند. یکی از اپلیکیشن‌هایی که در این زمینه می‌تواند کمکتان کند BBC Learning English است.

آموزش زبان انگلیسی از اول تا آخر