سقف کاذب چند نوع است؟ ️ خرید + نصب و اجرا با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

از جمله فضاهایی که طراحی و اجرای آن همیشه دغدغه مهندسین پروژه ها بوده و هست دیواره های چاله آسانسور می باشد، در بسیاری موارد اجرای این فضا حتی به مرحله پس از فینیشینگ کار موکول می گردد. سیستم ساخت و ساز خشک راه حل کارا و اثربخشی برای جداسازی چاله آسانسور از دیگر فضاهای ساختمان می باشد که می تواند این چالش را در حین اجرای پروژه ها از میان بردارد. کناف نام ثبت شده تجاری است که به پنل های گچی در ابعاد 240×120 با ضخامت های 9/5 یا 12میلیمتر اطلاق می گردد. در هنگام عملیات تولید این پنل ها مخلوط گچ به همراه هوا به صورت فشرده بین دو سطح مقوایی تزریق می گردد این فرآیند موجب کاهش وزن و استحکام پنل می گردد. در سیستم ساخت و ساز خشک از صفحات روکش دار گچی ( در برخی موارد صفحات مسلح سیمانی) به عنوان پوشش و از پروفیل های سرد نورد شده (پروفیل های فولادی سبک) به عنوان زیر سازی استفاده می شود.

این سقف های دکوراتیو از دو نوع صفحه روکشدار گچی (پنل گچی) CLEANEO و DIAMANT ساخته می شود که هر کدام از آن ها مستطیل شکل هستند و دارای کارایی متفاوتی هستند. سقف کاذب دکوراتیو یکپارچه در طرح و نقش و رنگ آمیزی، بسیار منعطف است. سقف کناف بسته به نوع ساخت و درخواست مشتری می تواند عایق حرارتی و صوت باشد بنابراین میزان سوخت مصرفی ساختمان را به کمترین حد ممکن می رساند.

در واقع یک دریچه ی پنجره مانند روی سقف کناف (کی پلاس پارس) متصل می شود. از دیگر مزایای سقف کناف (کی پلاس پارس) می توان به کم هزینه بودن آن اشاره کرد که هم برای نصب و هم برای تعویض و تعمیر بخش های مختلف آن می توان از این ویژگی بهره برد. انعطاف در طرح و نقش همچنین تنوع در نوع سقف کناف (کی پلاس پارس) باعث شده در سراسر دنیا بخصوص در ایران طرفداران بسیاری پیدا کند. کناف نوعی پنل گچی است که با استفاده از آن میتوان ظاهری زیبا ، مدرن و منحصربفرد در محیط داخلی ساختمان ایجاد کرد. سقف کاذب طلقی که به آن شیشه ای هم گفته می‌شود یکی از انواع سقف های کاذب است که از نوعی پلاستیک فشرده ساخته شده و به راحتی نور را از خود عبور می‌دهد، به همین دلیل یک جایگزین مناسب به جای شیشه است.

به دلیل انجام کارهای پخت و پز در فضای آشپزخانه بهتر است برای اجرای سقف كاذب آن از مصالحی استفاده گردد که قابلیت شست و شو داشته باشند. از این رو اجرای سقف کاذب آشپزخانه با PVC یکی از انواع محبوب اجرای این نوع سقف می باشد. در واقع بیشترین اجرای سقف کاذب PVC در آشپزخانه و سرویس های بهداشتی می باشد. اجرای کناف در سقف آشپزخانه و به کار بردن نورپردازی آشکار و مخفی در آن باعث زیبایی بیشتر فضای آشپزخانه میشود. البته توجه داشته باشید که رنگ و طرح کناف سقف آشپزخانه با سبک طراحی داخلی آشپزخانه تان مطابقت و همخوانی داشته باشد. جهت طراحی و اجرای سقف کاذب کناف با بهترین کناف کار تهران ارتباط برقرار کنید.

و انعطاف پذیری خود به سازه های ساختمانی داده است که هر روزه این تنوع بیشتر می شود. با توجه به اطلاعات وسیعی که در اختیارشان قرار خواهیم داد، نزد تیم ما بازگرداند. توضیح داده شد، از طریق ارتباط شبکه های اجتماعی یا تلفن های تماس امکانپذیر است. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا تفاوت اجراهای با کیفیت های مختلف را ملاحظه بفرمایید. • اگر یک لامپ کامل فلورسنت پشت پانل نصب می‌کنید، نیازی به سوراخ کردن پانل ندارید ولی باید از پانل پلاستیکی یا شیشه ای مخصوص در آن نقطه استفاده کنید. یکی از رانر‌های اصلی خود را به سمت بالا نگه دارید تا انتهای آن بر روی نبشی‌های دیوار بماند.

قیمت سقف کاذب PVC

سپس خط تراز نصب سقف کاذب را تعیین کرده و اقدام به نصب نبشی در دور تا دور محل اجرا می نمایند. گام بعدی از مراحل اجرای سقف کاذب تعیین محل آویزها و نصب آنها است. پس از نصب آویز، سازه های باربر توسط گیره به آنها وصل شده و به کمک پیچ یا سوزن تنظیم ارتفاع، محل قرارگیری آن را تنظیم می کنند.

قابلیت تزئینی و شکل پذیری سقف یکپارچه کناف (کی پلاس پارس) نسبت به سقف مشبک کناف (کی پلاس پارس) بیشتر است. همچنین این امکان را به وجود می آورد که نور مخفی و روشنایی توکار در آن نصب شود. سقف دکوراتیو یکپارچه معمولا ارتفاع زیادتری نسبت به سقف مشبک اشغال می کند بنابراین اگر در واحد های کوچک و کم ارتفاع به کار برود از زیبایی کمتری برخوردار می شود. جنس تایل سقفی در عایق کردن محیط تاثیر بسزایی دارد و برای جلوگیری از انتقال صدا می توان جنس تایل را بررسی کرد. روز به روز خلاقانه تر و مدرن تر می شود بنا براین برای انتخاب سقف دکوراتیو مورد نظر خود می توان به نمونه های موجود مراجعه کرد. طرح ها و رنگ های متنوع این سقف زیبایی دو چندانی به فضای حمام و سرویس های بهداشتی می بخشد.

  • امروزه سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) کاربرد فراوانی در معماری داخلی انواع ساختمان ها دارد و نسبت به گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
  • اجرای سقف کاذب آسان است ولی حساس باید حتمان به نکات حساس توجه کنیم.
  • از این رو، استفاده از سقف کاذب طلقی سرویس بهداشتی یکی از بهترین گزینه ها برای اجرا در دستشویی و حمام می باشد.
  • به وسیله ریسمان رنگ پاش، خط تراز سقف کاذب بر روی دیوار پیرامونی قرار گرفته مشخص می شود.
این سقف دکوراتیو و تزئینی به دلیل استفاده ی زیاد از سازه ها و ورق مشبک فلزی که از جنس گالوانیزه می باشد، وزن بسیار زیادی دارد اما با این حال یک نوع سقف دکوراتیو و تزئینی رایج به شمار می آید. در این بخش به چند مورد از این عوامل مهم اشاره می کنیم تا بتوانید ساختار سقف کاذب مورد نیاز خود را بشناسید و در انتخاب آن به راحتی تصمیم گیری کنید. موارد زیر درباره ی تفاوت ها و ویژگی های سقف کاذب است که عواملی مهم برای انتخاب سقف دکوراتیو مورد نظر به شمار می آید. در صورت آسیب دیدگی تایل های سقفی موجود در سقف دکوراتیو مشبک این امکان وجود دارد که با تعویض تایل این آسیب دیدگی را ترمیم و برطرف نمود.

سقف کاذب مجازی

سقف کاذب چند نوع است؟ ️ خرید + نصب و اجرا با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت