ثبت نام در صرافی کوکوین شرایط و نحوه ثبت نام

این مسئله ناظر بر اقداماتی در راستا افزایش امنیت حساب کاربری شما در صرافی کوکوین است. بعد از افتتاح حساب، در صفحه اصلی روی گزینه حساب کاربری در بالا سمت چپ اپلیکیشن بزنید. چند گزینه از سوی نرم‌افزار برای ارتقای امنیت حساب کاربری‌تان ارائه می‌شود.

در مرحله بعد برای اثبات اینکه شما ربات نیستید، باید قطعه پازل را از سمت راست، به سمت چپ بکشید و در جای درست قرار دهید. تمام تلاش تیم ارائه محتوای آموزشی ارزشمند ،ترجمه متون تخصصی از منابع رسمی و همچنین نشر اخبار و مقالات بین المللی برای استفاده عموم است. گزینه set در مقابل عبارت Google Verification قرار دارد. در صفحه بعد اطلاعات خواسته شده مثل ایمیل و پسورد را وارد کنید. بدیهی است که برای انجام معامله نیاز به سپرده گذاری خواهید داشت.

و می بینم 50 دلار تتر به اکانت تریدینگ من منتقل شده است. سپس میگوید برای تراکنش ها و برداشت باید حتما کد ترید Trading password داشته باشی و بعد شما گزینه I understand (فهمیدم) را میزنید. سپس از ما میخواهد که یک پسورد ترید 6 رقمی ( عددی ) تعیین کنم. در سمت راست ، می‌توانید سفارشات خود را ثبت و معاملات خود را انجام دهید. از منوی آبشاری سمت چپ صفحه می‌توانید جفت ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای انجام معاملات آتی یا فیوچرز از این بخش استفاده می‌کنیم.

معرفی ارائه کننده : zahra

رمزی که پیشتر انتخاب کردید و کد یکبار مصرفی که برای ایمیلتان ارسال می‌شود را وارد کنید تا تراکنش تائید شود. برای دریافت ارز در کوکوین یا (دیپازیت ارز به کوکوین)، باید روی گزینه Deposit که در سمت راست تصویر و با رنگ سبز مشخص شده کلیک کنید. دقت کنید که اپلیکیشن صرافی کوکوین برای اندروید و iOS در دسترس است و برای نصب صرافی کوکوین برای ویندوز، تنها امکان استفاده از نسخه تحت وب این صرافی را خواهید داشت.

سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزنگاری شده علاوه بر پرسود بودن، بسیار پرریسک نیز خواهد بود. در عین حال که ممکن است، سود بسیار زیادی طی چند روز داشته باشید؛ احتمال این که سرمایه خود را طی مدت زمان کمی از دست دهید، بسیار زیاد میباشد. به احتمال زیاد میزان سود شما با ریسک پذیری شما رابطه مستقیم دارد. در نتیجه حضور در بازار رمز ارز دیجیتال، مانند حضور در هر بازار سرمایه گذاری مستلزم تجربه و تخصص میباشد. شما در بازار رمز ارز دیجیتال چه مبتدی باشید؛ چه متخصص، احتیاج به استفاده از سیگنال دارید.

گزینه set در مقابل عبارت Google Verification قرار دارد.

و تنها مشکلش همون Trading Password هست که نباید یادتون بره و پشت سر هم ازتون موقع اردر گذاشتن میپرسه. یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال که خدمات و رابط کاربری آن را بسیار نزدیک به صرافی معتبر بایننس به شمار می آورند صرافی کوکوین است. برای قراردادن سفارش Limit در صرافی کوکوین بعد از مشخص‌کردن ارز باید در فیلد اول قیمت و در فیلد دوم مقدار سفارش را تعیین کنید. در زیر فیلد دوم گزینه‌هایی با درصد وجود دارد که مشخص می‌کند چه مقدار از دارایی‌های شما برای سفارش استفاده شود.

پرایس اکشن RTM چیست و چگونه از آن در معاملات خود استفاده کنیم؟

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ثبت نام در صرافی کوکوین لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ثبت نام در صرافی کوکوین شرایط و نحوه ثبت نام