توری پرسی چیست؛ انواع آن اصفهان آهن | foulka

توری پرسی چیست؛ انواع آن اصفهان آهن | foulka

توری پرسی، یکی از انواع توری فولادی می باشد که در بسیاری از صنایع کاربردهای مختلفی صنایع مفتولی فولکا دارد. یکی از رایج‌ترین کاربرد های توری مشبک ، ساختمان‌سازی و عمران است. به احتمال زیاد این نوع از توری را در پنجره‌های ساختمان‌ها به عنوان حفاظ دیده باشید. این تنها کاربرد این محصول در صنعت ساختمان نیست، بلکه نمونه دیگر استفاده از آن محکم‌سازی بتن‌ریزی در ساختمان‌سازی است. از دیگر کاربرد های آن نیز می توان به شبکه جوشی در فونداسیون کف، دیواره سقف‌ سالن‌ها به منظور افزایش سرعت کار بتن‌ریزی اشاره کرد. مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت این توری، جنس مفتول به کار رفته و یا به عبارتی قیمت مواد اولیه می‌باشد.

  • برای تولید توری پرسی، ابتدا سیم مفتول را پرس و به صورت مفتول کنگره‌دار در می‌آورند.
  • اگر قصد خرید این محصول را دارید، پس از آشنایی کامل با مشخصات، ویژگی، انواع، مزایا و معایب، جنس، ابعاد و… به دنبال مراکز معتبر فروش توری پرسی باشید.
  • توری پرسی نوع منحصر به فردی از توری های مفتولی با چشمه های مربع شکل و مفتولهای موجدار است که دارای  کاربردهای بسیار زیاد و متنوع در صنایع مختلف می باشد .
  • به منظور تولید توری از دستگاه مخصوصی استفاده می شود تا بافت مفتول ها به خوبی و در اندازه های یکسان در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

اما از عوامل اصلی در تعیین قیمت توری پرسی می توان به قطر مفتول بکار برده، اندازه چشمه و… اشاره کرد . مش پرسی مشبک به طور معمول از مفتول های گالوانیزه و معمولی و در چشمه‌های مربع و مستطیل تولید می‌گردد. قیمت توری پرسی به عواملی همچون جنس و ضخامت مفتول واندازه چشمه بستگی دارد.

راهنمای خرید و انتخاب فنس

مجموعه آهن ملل مناسب ترین و به روزترین قیمت توری پرسی را به خریداران عزیز ارائه می دهد. توری پرسی را در همه صنایع می‌توان مصرف کرد؛ این موضوع باعث شده تا این محصول را همه کاره بدانند. معمولاً شرکت‌ها و سازمان‌های مختلفی را می‌توان پیدا کرد که برای امورات مختلفی از این محصول استفاده می‌کنند. این موضوع باعث شده تا در بازار این نوع از توری را همه کاره نیز شناخته شود. این نوع از محصولات از لحاظ نوع بافتی که دارند با یکدیگر متفاوت هستند. توری‌های پرسی از جمله محصولاتی هستند که برای مقاومت در برابر فشار و تحمل وزن بالا طراحی شده‌اند.

توری پرسی چیست + 4 مزیت فنس پرسی

در این صنعت نوع توری پرسی سبک برای فیلتر مواد کاربرد داشته و نوع توری پرسی سنگین در سایر صنایع مانند ساختمان، به عنوان سرند در معدن، کارخانه زغال سنک و .. یکی دیگر از مزایای این محصول با دوام بودن و سنگین بودن آن است. از آن جایی که مواد به راحتی از بین آن عبور می کنند، برای صفحات غربالگری و ارتعاشی کاربرد دارد. در واقع توری پرسی با استفاده از مفتول فولادی که به صورت موج دار، از زیر و روی هم دیگر عبور می کنند با ایجاد یک شبکه فولادی، به صورت منسجم و یکپارچه تولید می گردد. توری پرسی براساس سفارش مشتری با تنوع بالا ساخت شده و معمولاً چشمه‏ ی آن بین 2 تا 6.5 سانت و با ضخامت مفتول متنوع با جنس های مختلف آهنی و فولادی به مرحله تولید می‏رسد.

توری پرسی  یا فنس پرسی در واقع یک پارچه سیمی یا پارچه مفتولی است. این نوع توری تار ‌و پود‌هایی در هم بافته شده دارد.توری پرسی با نام‌های  دیگر توری بافتی و یا توری مشبک نیز شناخته می‌شود. این نوع توری از لحاظ شکل ظاهری شباهت زیادی به توری سرندی دارد.