بهترین لپ تاپ برای دانشجویان + 17 پیشنهاد عالی و اقتصادی | behtarin-laptop

لپ تاپ مناسب حسابداری با یک سخت افزار ساده و معمولی می‌تواند تا سالیان سال کفاف کار حسابداران و دانشجویان این رشته را بدهد به شرطی که افراد نیازمند فعالیت های بهترین لپ تاپ زیر 10 میلیون گرافیکی نباشند. سی پی یو به کار رفته در لپ تاپ های حسابداری می‌تواند پنتیوم و سلرون باشد که پیشنهاد ما این است که سعی کنید حداقل لپ تاپ Core i3 نسل ۱۰ یا ۱۱ تهیه کنید تا بتوانید در صورت نیاز فعالیت های رده بالاتر را نیز انجام دهید. رشته عمران نیز یکی دیگر از رشته‌های محبوب مهندسی است که دانشجویان زیادی علاقه به تحصیل در این رشته دارند. برای تحصیل در این رشته به دلیل داشتن نرم افزارهایی مانند اتوکد نیازمند یک سیستم با سخت افزار قوی است. مشخصات سخت افزاری لپ تاپ های این رشته با لپ تاپ های معماری و نقشه کشی تقریبا یکسان است. یعنی هر دو رشته نیازمند یک لپ تاپ با پردازنده، کارت گرافیک و ظرفیت رم بالا هستند.

باتری این لپ تاپ نیز قابلیت نگهداری شارژ تا ۳ ساعت را دارد و یکی ازبهترین لپ تاپ های دانشجویی بحساب می آید. از آنجایی که تولید کنندگان لپ تاپ برای پایین آوردن وزن لپ تاپ و باریک‌تر شدن آن درایور نوری را حذف کرده‌اند پس یک لپ تاپ دانشجویی مناسب باید تعداد پورت‌های USB مناسبی داشته باشد. جنس بدنه لپ تاپ نقش اصلی را در حفاظت از قطعات سخت افزاری ایفا می‌کند. برای جلوگیری از وارد شدن آسیب‌های احتمالی به قطعات اصلی لپ تاپ باید هنگام خرید به این فاکتور نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید.

  • به همین دلیل نیز ما در این مقاله لیستی از بهترین لپ تاپ های دانشجویی با قیمت مناسب را برای شما آماده کرده ایم تا بر اساس بودجه خود تصمیم بگیرید.
  • با این حال، پیدا کردن یک لپ تاپ تجاری بهتر برای دانشجویان هنوز هم سخت است.
  • یکی دیگر از علل وزن دستگاه بهره گیری از سخت افزارهای مختلف با قدرت های متفاوت است.
  • یعنی هر دو رشته نیازمند یک لپ تاپ با پردازنده، کارت گرافیک و ظرفیت رم بالا هستند.

بهترین لپ تاپ برای دانشجویان + 17 پیشنهاد عالی و اقتصادی | behtarin-laptop

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین لپ تاپ برای معماری را مطالعه کنید. این کار زمانی می تواند قابل اجرا باشد که مشکل بودجه نداشته باشیم، این در حالی است که دانشجو به سختی از پس مخارج دانشگاه بر می آید. بنابراین قیمت لپ تاپ می تواند نقش مهمی در انتخاب آن داشته باشد و دانشجویان باید با توجه به بودجه خود تصمیم گیری کنند. به همین دلیل نیز ما در این مقاله لیستی از بهترین لپ تاپ های دانشجویی با قیمت مناسب را برای شما آماده کرده ایم تا بر اساس بودجه خود تصمیم بگیرید.

راهنمای خرید لپ تاپ دانشجویی در سال 2022

نکته‌ای که هنگام خرید لپ تاپ دانشجویی باید حتما به آن توجه کنید، تناسب سیستم با رشته تحصیلی شما است. در واقع هر رشته تحصیلی با توجه به فعالیت‌های دانشجویان نیازمند یک سیستم با سخت افزار مخصوص به خود است تا آن‌ها بتوانند امورد مدنظرشان را به سادگی انجام دهند. پس نمی‌توان یک نسخه کلی برای همه دانشجویان در زمینه سخت افزار لپ تاپ پیچید. بنابراین اگر شما به دنبال خرید لپ تاپ دانشجویی هستید و دوست دارید تا یک لپ تاپ مناسب رشته خود را پیدا کنید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

۵۱۲ گیگابایت SSD / رم ۸ گیگابایت / رایزن ۷ ۴۸۰۰U / گرافیک GeForce RTX 3050TI