بهترین جواهرات برند Arus | hsaatchi

بهترین جواهرات برند Arus | hsaatchi

این الماس در ۲۰۰۸ به قیمت ۲۴.۳ میلیون دلار به لارنس گراف فروخته شد. شایعات حاکی از آن است که این الماس از پادشاهی هندی گلکنده آمده‌است و شاه فیلیپ چهارم اسپانیا در سال ۱۶۶۴ آن را خرید تا در جهیزیه‌ی دختر نوجوان خود، مارگارت ترزا بگذارد. این انگشتر یک الماس ۵ قیراطی صورتی دارد و به همراه الماس‌های گراف کار شده‌است تا قیمت آن حتی بالاتر برود. خریداری گمنام این انگشتر را، که در وسط آن یک الماس کوسن شکل آبی با وزن ۶.۰۱ قیراط قرار دارد، در مزایده به قیمت ۱۰ میلیون دلار خرید. این گوشواره‌ها ارزش بالایی دارد چون برای استفاده‌ی تعدادی از ستاره‌های هالیوود ساخته شد.

سرویس طلا سفید لوکس

جعبه آبی تیفانی نیز حرکت کلاسیک این برند است و تیفانی ستینگ که یک حلقه الماس منبت کاری شده با شش پنجه است، یکی از آیتم‌های نماد این برند است. این شرکت در سال ۱۸۵۸ تأسیس شد و بسیاری از جواهرات گران‌بها، ساعت‌ها و عطر‌ها را طراحی کرده است. بهترین گالری های طلا را در مناطق مختلف تهران و سایر شهرهای ایران پیدا کنید.

۱. هری وینستون (Harry Winston)

استفاده از الماس، اساس طراحی جواهرات هری وینستون است، اما در آنها از سنگهای قیمتی دیگری نیز استفاده شده خریدار طلا است. طرح‌های وینستون بسیار معمولا تندسی هستند و اغلب قطعات هنری زیبایی محسوب می‌شوند. هری وینستون علاوه بر طراحی سفارشی جواهرات، املاک معروف و جواهرات گرانبها را نیز خرید و فروش می‌کند. یکی از نکات مهمی که باید هنگام خرید اینترنتی نقره به آن دقت کنید، کیفیت بالا و اصل بودن نقره است. با توجه به اینکه امکان بررسی جواهر در خرید اینترنتی وجود ندارد؛ بهتر است به سراغ یک فروشگاه اینترنتی مطمئن بروید تا هنگام خرید از بابت اصل یا تقلبی بودن آن نگران نباشید و بتوانید در صورت نیاز تعویض یا مرجوع کنید. گالری اینترنتی جواهر سپید با چندین سال سابقه درخشان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید انواع جواهرات نقره زنانه و مردانه می باشد.

  • این دقت و ریزبینی در جزئیات باعث می‌شود که محصولات گران‌قیمت آن باارزش‌تر هم بشوند.
  • هری وینستون علاوه بر طراحی سفارشی جواهرات، املاک معروف و جواهرات گرانبها را نیز خرید و فروش می‌کند.
  • خانه ی کارتیه طرح پلنگ را مرتباً تغییر می داد تا هربار دقیق تر و کاملتر شود و هربار بیش از پیش به آن فرم و حالتی شگفت انگیز و زنانه می بخشید.
  • راهنمای خرید انگشتر طلا از 0 تا شناخت تا خرید انگشترین راهنمای خرید انگشتر طلا نکاتی مهم پیرامون خرید انگشتر طلا یاد می گیریم…
این کشور یکی از بهترین مقصد های خرید جواهرات در دنیا است که نمونه جواهرات طراحی شده توسط طراحان آن، هیجان انگیز ترین قطعات را نمایش می دهند. برای مثال، Gold Souk یکی از حرفه ای ترین ها در این خصوص است. جواهرات تولید شده در کمپانی های طراحی جواهرات این کشور با قوانین سخت گیرانه ای ساخته می شوند و حساسیت زیادی روی کیفیت و خلوص بالای محصولات وجود دارد. به همین دلیل هم جواهرات موجود در فروشگاه های مشهور دبی، جز بهترین های جهان هستند. شرکت طلا و جواهرات کیمیا نیز، یکی دیگر از شرکت های محبوب و برندهای معتبر در صنعت طلا و است که با طرح های متنوعی، پاسخ گوی تقاضای مشتریان خود بوده است.