بررسی قیمت ویدئو وال

SMD نوعی از ال ای دی می باشد که در سایز کوچکتری از ال ای دی قرار دارد و از نظر مصرفی کم مصرف تر و نوری خیره تر از ال ای دی دارد و در واقع طول عمر بالاتری نسبت به ال ای دی دارد و هزینه آن نیز به مراتب بالاتر از ال ای ویدئو وال دی خواهد بود. در واقع ماژول یک مدار چاپی است که در یک طرف آن، لامپ های ال ای دی به صورت لحیم کاری به درستی نصب شده اند. قاب به گونه ای طراحی شده است که هیچ گونه فاصله یا درزی بین ماژول ها در ردیف ها و ستون ها نباشد. با ساخت تابلوهای تبلیغاتی ال ای دی ثابت و روان وارد عرصه جدیدی از صنعت تابلو سازی شدیم که برای مخاطبان بسیار جذاب بود. شما میتوانید از میان انواع تابلوهای روان ترکیب رنگی، بهترین آن را برای تبلیغات و جذب مشتری خود استفاده کتید. در بازار انواع زیادی نرم افزار هستند که می توانید برای نمایش تابلو های تبلیغاتی روان از آن ها استفاده کنید.

ملزم به چینش نمایشگرهای کوچک با کمترین فاصله از هم هستند تا نقصی در انعکاس یکپارچه ی تصویر بوجود نیاید. هر چه این فاصله کمتر باشد، تصویر با جزییات بیشتری دیده میشوند. نمایشگرها، کیوبهای پروژکتور، نمایشگرهای LED و LCD در تشکیل video wall استفاده میشوند. در ساخت تابلو روان (LED) این نکات را حتما مد نظر قرار دهید تا بتوانید یک تابلو روان با کیفیت و جذاب برای خود تهیه نمایید. در سال ۲۹۲۵ شانزده شرکت در آمریکا شروع به ساخت و طراحی برای ساخت تلویزیون های الکترونیکی کردند. به طور کلی تلویزیون شهری از نظر ساختار پیکسلی به دودسته SMD و LED تقسیم می شود. البته می توان از یک آلمینیوم کار خواست تا برای تابلو مورد نظر ما با توجه به سایز و تعداد ماژول های به کار گرفته شده یک قاب با آلمینیوم بسازد. به طور مثال نمایشگر هایی که برای ترافیک استفاده می شود، 20 ساعت در روز کار می کنند. همانند تلویزیونهای خانگی قدیمی، به علت استفاده از لامپ تصویر، این نوع محصولات دارای ابعاد بسیار بزرگی هستند و بیرون زدگی از بخش پشت نمایشگر بسیار زیاد است. شرایط محیطی و جوی از دیگر پارامتر هایی می باشد که در رابطه با انتخاب نمایشگر شهری نیز قطعا می توان به آن ها اشاره کرد.

ماژول هر ردیف به هاب هم شماره خود روی برد کنترل اتصال می یابد. 2. سپس با کمک کابل فلت ( انتقال داده ) هاب خروجی اولین ماژول در هر ردیف به هاب ورودی ماژول همجوارش در همان ردیف متصل می شود. نقش کابل فلت ( کابل انتقال دیتا ) در طراحی و نصب تابلو های روان به این شکل می باشد که به انتقال اطلاعات از برد کنترل به اولین ماژول هر ردیف کمک می کند و سپس توسط این کابل ها اطلاعات از یک ماژول به ماژول بعدی تا ماژول آخر در همان ردیف کمک می کند. از تلویزیونهای شهری در همایش ها برای ارائه تصاویر بزرگ تر و واضح تر از سخنران و مهمانان و پخش برخی کلیپ ها استفاده میشود. برخی از پیام ها برای تابلو روان یا تلویزیون شهری بهتر از دیگران هستند.

قیمت خرید تلویزیون شهری در انواع مختلف از طریق نمایندگی ها و مراکز فروش رسمی تلویزیون شهری، قابل دریافت است. در پاسخ به این سوال که تلویزیون شهری چیست بایستی بگوییم به نمایشگر هایی گفته میشود که در حوزه نمایشگر های LED متنوع است که هر نوع و مدل از این تلویزیون شهری در سطح شهر به چشم میخورد. LED ها از بادوامترین لامپهای ساخته شده هستند، زیرا با مدار حالت جامد ساخته شدهاند و نه رشتههای شکننده. در این مقاله قصد داریم در رابطه با تابلو روان که با اسامی دیگری چون نمایشگرهای الکترونیکی ، تابلوهای دیجیتالی و تابلوهای LED نیز شناخته می شوند با شما عزیزانم صحبت کنیم . اگر قصد آشنایی با تابلو های چلنیوم را دارید از شما دعوت می کنم تا پایان مطلب با ما همراه باشید. در این مقاله قصد معرفی مراحل گوناگون طراحی و نصب تابلو های روان، یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی را داریم. جهت تهیه تابلو های ال ای دی LED ثابت وسایل و موادی از قبیل لامپ های ال ای دی ( بیضی یا کلاهی )، مقاومت، آداپتور، فلاشر( چشمک زن)، سیم تلفن، سیم لحیم، کف چین، پولکی، روغن لحیم، هویه، مولتی متر (ولت متر)، تستر ال ای دی و صفحات پلاکسی و مسی استفاده می شود.

منبع تغذیه تابلو روان: یکی از حیاتیترین قطعات برای فعالیت تابلو روان، منبع تغذیه میباشد. این جریان برای لامپ های روشن یک ماژول در هر لحظه با جریان سایر ماژول های مرتبط با پاور جمع شده و عدد نهایی، جریان مورد نیاز تابلو روان (LED) ما می باشد. برد کنترل ساده تنها کاری که انجام می دهد روشن و خاموش کردن ال ای دی های ماژول ها طبق برنامه طراحی شده می باشد. برای هر لامپ ال ای دی در روی ماژول ها سایه بان برای ال ای دی ها قرار داده شده تا از آسیب آن ها جلوگیری کنند. 5. برای انتقال برنامه طراحی شده برای تابلو دیجیتالی که از طریق برد در اختیار تابلو و نمایشگر قرار می گیرد دوباره به کابل های فلت احتیاج داریم. البته دانشجو ها هنوز هم برای انجام پروژه های خود از روش های قدیمی برای طراحی و ساخت تابلو های روان ( LED ) استفاده می کنند.

ماژول ها بلوک های مربع و یا مستطیل شکلی هستند که با کنار هم قرار گرفتن تعدادی از آنها کابینت ها ساخته می شوند. این سیستم نمایش صنعتی به صورت یکپارچه عمل کرده و ساختار طراحی و تولید آن به شکلی است که به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته روشن باشد. ماژول ها همان بلوک های مربع و یا مستطیل شکلی هستند که با قرار گرفتن تعدادی از آنها کنار هم کابینت ها بوجود می آیند. همکار عزیز ، ضمن تشکر از وقتی که برای خواندن این مطالب گذاشتید ، توصیه می کنم تا در انتخاب و خرید ماژول های تابلو روان نکات زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید با صرف هزینه قابل قبول به کالایی با کیفیت مطلوب دست یابید . ترمینال های تغذیه، جریان الکتریکی ( نیروی لازم برای عملکرد لامپ های ال ای دی ) را برای ماژول ها فراهم می کند. تابلو های روان یکی از انواع تابلو های نسل ال ای دی می باشد که در این گروه تابلو های تبلیغاتی، در کنار تابلو های ال ای دی ثابت قرار می گیرد.

در گذشته برای ساخت تابلو های دیجیتالی، طراحی ماژول ها و نصب لامپ های ال ای دی ( لحیم کاری لامپ ها های ) پروژه ای زمان بر می بود و کاری تخصصی که نیازمند دقت و مهارت بود. این قاب ها به گونه ای ساخته می شوند که از تابلو در مقابل عوامل مختلف محافظت کند . برای اطلاع از قیمت داشبورد کافی است فرم پیش فاکتور را پر کنید. اگر تابلو برای پشت شیشه مد نظر باشد نیازی به ساخت قاب برای طرح نیست و همانگونه نصب می گردد. تا اینجا هر آن چه که برای طراحی، ساخت و نصب تابلو های روان مورد نیاز بود رو توضیح دادیم. نوع اول برای تابلو های خارج و بیرونی به کار گرفته می شود. این نوع ویدئو وال ها به دلیل طراحیهای نوین و استفاده از تکنولوژیهای جدیدتر، فضای بسیار کمتری را اشغال میکنند و همچنین آلودگی حرارتی و صوتی بسیار پایینی دارند.

شهروندان کشورهای پیشرفته روزانه با تعداد بسیاری از صفحههای نمایشگر احاطه شدهاند و این سیستم دیجیتال اطلاع رسانی جایگزین مدل سنتی آن یعنی تراکت، اعلامیه چاپی، بروشور و… اندازه ی نمایشگر ها را برطبق ویدئو ها یا انیمیشن هایی که قرار است پخش شود، انتخاب کنید. که در بازار موجود است. انواع پاور در بازار هستند و این پاور ها وارداتی می باشند . این نسل از تابلو های تبلیغاتی که نور را به صورت حرفه ای تر و تخصصی تر با اشکالی جذاب و هنرمندانه به کار می گیرند پس از تابلو های ساده فلکسی، بنر ، تابلو های نئون و دگیر تابلو هایی از این قبیل قرار می گیرند. در این میان تلویزیون های شهری نیز یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ابزار ها برای نمایش تبلیغات به صورت حرفه ای محسوب می شوند. علاوه بر ولتاژ، میزان جریان عبوری از لامپ ها که توسط پاور برقرار می شود یک گزینه مهم می باشد. ردیفی از نمایشگرهای کیفیت بالا به علاوه رزولوشن اضافه شده را تصور کنید. در صورتی که برد کنترل طیف دار علاوه بر خاموش روشن نمودن لامپ های ال ای دی، میزان و شدت نور لامپ ها را نیز کنترل می کنند. در انتخاب برد کنترلر باید به مسائلی از قبیل رنگ ماژول ال ای دی (تک رنگ یا تمام رنگ بودن ماژول ال ای دی) که برای ساخت تابلو روان مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین سایز تابلو روان توجه کرد.

9. دو شاخه مربوطه به برق شهری متصل می گردد و نمایشگر تابلو به کار می افتد. همچنین باید دقت داشت که ارتفاع سازه به گونه ای باشد برق شهری از بالای سازه عبور نکند که مشکلی در زمان ساخت سازه برای سازندگان آن بوجود نیاید. تعداد و رنگ ال ای دی های موجود در هر پیکسل ماژول، باعث پیدایش ماژول های تک رنگ، دو رنگ، سه رنگ، هفت رنگ و فول کالر می شود. این ویژگی باعث ساخت تابلو روانهایی سه بعدی می شود که جذابیت های بی شماری به تابلو روان می بخشد. مجموع سه LED، تشکیل دهنده یک پیکسل می باشند که فاصله مرکز تا مرکز هر پیکسل Pitch ماژول را تعیین می کند. فاصله مراکز دو پیکسل کنار هم در کیفیت و نور تابلو روان ( دیجیتالی) اثر گذار است. در قاب های بیرونی برای کل تابلو و قاب یک درپوش نیز برای پشت کار با واشر بندی و اتصال محکم در نظر گرفته شده است. نقش فریم در طراحی و نصب تابلو ، علاوه بر آسان نمودن مونتاژ تجهیزات ساخت تابلو روان، برای محافظت از بخش های مختلف در برابر عوامل فیزیکی و جلوگیری از ورود آب و گرد و خاک و سایر عوامل خارجی به درون تابلو موثر می باشد.

ترمینال های V- ( ترمینال منفی ): این ترمینال ها از یک تا چند عدد می باشد که بر روی پاور مورد نظر قرار گرفته است. این سیستم نمایش عریض شامل چند نمایشگر به هم چسبیده (از دو تا بیش از صد نمایشگر) است که با هم، یک تصویر یکپارچه را ایجاد میکنند. این محصول از برند شناخته شده ال جی، پورتهای اتصال ورودی و خروجی را پشتیبانی میکند و بر روی سطوح مختلفی قابلیت نصب دارد. در این مقاله سعی کردیم نقش بسیار مهم تلویزیونهای شهری در تبلیغات شهری و ویژگیهای غیر قابل مقایسه این محصول قدرتمند را بررسی کنیم. این ماژول ها پیچ شده و کنترلر و پاور در همین قاب قرار خواهد گرفت. این دسته از فریم ها به صورت ریخته گری در فشار بالا ساخته می شود. در این حال قطعا مخاطبان نیز با گزینش هر یک از تصاویر یاد شده قادر خواهند بود تا مناسب ترین شرایط را بیننده باشند. در کنار تمامی شرایط یاد شده، یک نمایشگر فوق العاده و منحصر به فرد باید ارائه دهنده تصاویر و مضمون هایی باکیفیت و پویا به مخاطبین باشد.

مخاطبین در این زمینه قادر هستند که مناسب ترین قیمت های ممکن از این طریق را انتخاب کرده و نسبت به خرید بی واسطه نمایشگر ها با مناسب ترین شرایط اقدام کنند. تلویزیون شهری عمدتا نمایشگر ویدئویی با ابعاد متغیر و نامحدود، قابل انتخاب توسط خریدار هستند که در مکان های مورد نظر اعم از عمومی و خصوصی استفاده می شود که در دونوع اصلی، تلویزیون شهری مناسب فضای داخل indoor و تلویزیون شهریoutdoor مناسب فضاهای باز می باشند. نرم افزار سازه تلویزیون شهری باید دارای قفل بوده و فقط اپراتور مربوطه بتواند آن را راهاندازی کند. همچنین مکان قرار گرفتن سازه و نحوه دسترسی اپراتور به سازه بسیار مهم است. کیفیت مناسب تصویر از جمله ی اصلی ترین مواردی است که در رابطه با تلویزیون شهری و مزایای تلویزیون شهری می توان به آن اشاره نمود. از طرفی Pixel Pitch رابطه مستقیم با فاصله بیننده با نمایشگر دارد، به طوری که هر چه Pixel Pitch بیشتر باشد، وضوح تصویر از نزدیک کمتر شده و تنها برای مشاهده بهتر، فاصله دید بیشتر موردنیاز است.

هر چه این فاصله کمتر باشد یعنی تراکم پیکسل ها و لامپ های ال ای دی بیشتر است. فروشگاه اینترنتی ایده برتر در جهت ارتقای کیفیت محصولات و فروش کالاهای دیجیتال اقدام به فروش ویدئو وال و مانیتور صنعتی در بهترین مدل های موجود در بازار به صورت آنلاین نموده است که به راحتی می توانید مشخصات و لیست قیمت ها را در سایت مشاهده کنید. با توجه به پیشرفت های زیاد و توجه به تبلیغات امروزه، انواع مختلف این تابلوها در زمینه های تبلیغاتی برای فروشگاه ها و شرکت های مختلف نیز استفاده های فراوانی می گردد. عموما برای یک هدف خاص، شبیه کنترل از راه دور برای استفاده از تلویزیون های قدیمی استفاده میشود. یکی دیگر از مسائل بسیار مهم در ساخت سازه تلویزیون شهری امنیت آن به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری میباشد. در صورت تمایل به سفارش این نوع تلویزیون ها می توانید با شماره های شرکت ایمن موج تماس حاصل فرمایید. کافی است در هر ردیف هاب ورودی اولین ماژول در آن ردیف ( ردیف اول) توسط کابل انتقال داده به هاب موجود ( شماره 1 برای ردیف 1) که معمولا هاب 12 که روی برد کنترل است ، متصل می شود.