بازار آنلاین خدمات برقکار ساختمان و برقکار صنعتی برقکارآن | fanbaz

اما افرادی که به صورت مستقل فعالیت می کنندممکن است نرخ هایی فراتر از نرخ برق کشی ساختمان اعلام کنند. از این همکاری بابرقکاران ماهر از شرکت های معتبر موجب می شود که در کنار کیفیت بالای خدمات ازقیمت برقکاری منصفانه نیز بهره مند شوید. انجام امور برق در ساختمان به خصوص نصب سنسور ها، فیوز ها، برق کشی توکار، سیم کشی، رفع اتصالی برق و… نیازمند دانش، مهارت بالا و همچنین تجهیزات ایمنی و ابزار خاص می باشد، بنابراین برای انجام این امور لازم است از یک برقکار متخصص ساختمان کمک گرفت. افراد عادی نمی توانند از عهده امور تخصصی برق ساختمان برآیند و در صورت انجام خطر برق گرفتگی نیز آن ها را تهدید می کند. اسپارد تضمین می‌کند متخصصین حرفه‌ای و آموزش‌دیده برای انجام خدمات برقکاری ساختمان یا سیم کشی ساختمان به محل شما مراجعه نمایند. در صورت عدم رضایت از از کیفیت خدمات، پس از بررسی و کارشناسی مشکلات موجود، یک متخصص دیگر جهت انجام خدمات به محل اعزام می‌گردد یا در صورت عدم رضایت نهایی، قسمتی یا کل هزینه خدمات به مشتری بازگردانده خواهد شد.

روش‌هاي برق‌کشی ساختمان را بشناسید

در دنیای امروزی با پبشرفت در زمینه تکنولوژی ،برق کاری نمای ساختمان با طناب کاری پر رونق میباشد. مبنای این روش اجرای لوله کشی و سیم کشی به طور کامل به غیر از شیارزنی سوراخ کاری و نصبیجات است و تحویل با لامپ و سرپیچ انجام میشود. بر خلاف بسیاری از حرفه ها، تجربهبرقکار ساختمان تنها معیار مهارت در برقکاری ساختمان نیست. بسیاری از کارهایساختمانی را می توان به صورت استاد و شاگردی به خوبی فرا گرفت ولی جهت ورود بهحرفه برقکاری ساختمان می بایست دوره ویژه آموزش برقکاری ساختمان را زیر نظر استاد برقکارساختمان گذراند. در فرآیند نقشه کشی باید متناسب با متراژ ساختمان مواردی از قبیل نوع و میزان کابل مورد نیاز، نوع و میزان تجهیزات مورد نیاز از قبیل کلید و پریز، فیوز، جعبه تقسیم، داکت و… توسط برقکار ساختمان تعیین شود. برای مثال یک برقکار ساختمان چیتگر ممکن است در ساختمان های نیمه کاره که اغلب سرپوشیده نیستند کار کند.

جوشکاری برق کاری لوله کشی اب فاظلاب

انواع سیم کشی ساختمان روکار، توکار، تعویض کابل های کهنه و پوسیده ،نصب جعبه تقسیم، جعبه فیوز و جعبه مینیاتوری ، نصب کلید و پریز ، اجرای نور مخفی، نصب هالوژن، رفع اتصالی برق ساختمان برخی از اقداماتی است که در مجموعه امدادکاران انجام می شود. سیم کشی ساختمان و سیستم روشنایی مجتمع های مسکونی مهم ترین مرکز تاسیساتی ساختمان است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. افراد غیر متخصص و ساکنین آپارتمان نباید تاسیسات و سیستم برق رسانی را دستکاری کنند.

بازار آنلاین خدمات برقکار ساختمان و برقکار صنعتی برقکارآن | fanbaz

بدون شک نتیجه چنین برقکاری ساختمان در عین مهارت و دانش مطلوب نخواهد شد و قطعا با مشکلات زیادی مواجه خواهد شرکت خدماتی فن باز شد. در این منطقه تمامی خدمات مربوط به سیم کشی و برقکاری ساختمان، نصب انواع کلید و پریز، نصب آیفون و دوربین های مدار بسته، تعمیر و تعویض هر یک از تجهیزات برقی و الکتریکی و غیره توسط برق کاران حرفه ‌ای و ماهر انجام می ‌شود. به همین منظور می‌ توان گفت برقکار جنت آباد از توانایی و قابلیت های بسیاری برخوردار است.

  • اولین نکته در راستای سیم کشی ساختمان، کشیدن نقشه ای مهندسی شده و اصولی است تا در حین کار طبق برنامه و نقشه پیش روی سیستم برق ساختمان را تأمین کرد.
  • مرحله بعدی کار است که بخش‌ بندی داخل قوطی‌ های پریز و سر سیم‌ ها از جمله مهم‌ ترین خدمات برق‌ کاری ساختمان محسوب می‌ شود.
  • یک برق‌کار باید علاوه‌ بر تجربه کافی در حوزه برق کشی‌ های ساختمانی، مهارت و تخصص کافی را نیز در این زمینه داشته باشد.
  • 1- بخش اول مهارت علمی میباشد که تکنسین مجرب و توانمند باید دارای مدرک تایید از وزارت علوم باشد.2- بخش دوم مهارت به وسیله ی توانایی و تجربیات کاری است که در طی سالها کسب مینماید.
  • سطح مقطع سیم‌های قابل استفاده برای روشنایی ۱/۵ میل‌متر، سیم‌های پریز ۲/۵ میلی‌متر، سیم‌های اصلی برق ۴ میلی‌متر، سیم‌های کولر آبی ۲/۵ میلی‌متر و سیم‌های کولر آبی ۴ میلی‌متر است.
  • ⚜ارائه کلیه خدمات نقشه برداری⚜️ ( ازبیلت،تعیین مساحت ، پیاده سازی ، تفکیک ، توپوگرافی ، حجم عملیات خاکی و… ) تعیین مختصات ماهوارهای GPS (املاک ، …