اهمیت نصب دوربین مداربسته در خانه چیست؟

به عنوان مثال شما با انتخاب و نصب دوربین مدار بسته بیسیم می توانید علاوه بر قیمت پایین از ویژگی های آن استفاده نمایید. این نوارها در مقایسه با هارد دیسک و SD کارت ها بزرگ بودند و فضای زیادی را اشغال می کردند. شرکت فرادید با نصابان متخصص و مجرب در زمینه نصب دوربین مداربسته قرارداد دارد، به طوری که برای برخی از اداره جات و سازمان های دولتی کار نصب انجام داده است و رضایت مندی این شرکت ها گواه کار درست و بی نقص نصابان شرکت فرادید می باشد. این روزها وقتی از دوربین آنالوگ صحبت می کنیم منظورمان نوع HD آن هاست. این نوع دوربین از اتصال بی سیم نیز برخوردار است.

بهترین مکان برای نصب دوربین مداربسته کجاست؟ قراردادن دوربین در بهترین مکان ممکن، کارایی سیستم دوربین مداربسته را در محافظت از محیط موردنظر شما افزایش میدهد. ممکن است تصور کنید که متجاوزان و سارقین همیشه به از ورودیهای کناری که کمتر در معرض دید است برای ورود به ساختمان استفاده میکنند، اما آمارها نشان میدهد که 34٪ از سارقین از درب ورودی اصلی وارد ساختمان شدهاند. دستگاه ضبط NVR به کار رفته در این دوربین ها از DVR نصب شده بر روی دوربین های آنالوگ گران تر می باشد اما به دلیل این که کیفیت این دوربین ها بیشتر می باشد و محدوده دید بیشتری را در بر می گیرند می توان به جای استفاده از چند دوربین آنالوگ از یک دوربین IP استفاده نمود. تجهیزات جانبی هم مواردی مانند داکت، بلندگو، هارددیسک و دیگر موارد را شامل می شود.

چگونگی انتخاب مکان نصب دوربین مداربسته یکی از اصلیترین راهها برای برقراری امنیت در محلهایی مثل کارگاه، خانه و… همینطور برای نظارت از راه دور نیز بسیار مناسب هستند. علاوه بر دوربین مداربسته آیفونهای تصویری نیز گزینه بسیار خوبی برای کنترل درب ورودی هستند. در روزگار امروزه نصب دزدگیر اماکن برای منزل و محل کار و هرجای دیگر یک موضوع بسیار مهم و با ارزش است. حفظ کارایی دائمی سیستم امنیتی بسیار مهم میباشد؛ بنابراین کل سیستم باید بهصورت سالانه مورد بررسی و سرویسدهی قرار بگیرد تا به کارکرد موثر آن آسیبی وارد نشود. بسیاری از این نوع آیفونها بهصورت خودکار تصاویر تمامی افرادی که زنگ ورودی ساختمان را می فشارند، ضبط میکنند و میتوانید از آنها هم بهعنوان در کنار دوربین مداربسته استفاده کنید. بهترین کابل برای اتصالات دوربین های مدار بسته کابل های ترکیبی می باشد که از دو رشته تشکیل شده اند. در سیستمها نظارتی حرفهای، قابلیت ارسال فیلم به ایستگاه نظارت وجود دارد و افراد متخصص در ایستگاهها میتوانند بروز هرگونه مسئله مشکوک را تشخیص داده و اقدامات لازم برای امنیت شما را انجام دهند. دوربین مداربسته بهعنوان یکی از بهترین عوامل بازدارنده برای سارقین در نظر گرفته شده است که از نظر آماری به افراد کمک میکند تا احساس امنیت کنند و جان و مال خود را از هرگونه خطر محفوظ نگه دارند.

انواع دیگر بر روی تشخیص تغییر در قطبش که ناشی از تغییر موقعیت فیبر است، نیز موجود است. که نصب دوربین در سیستم های اول با کابل RG59 و سیستم های دوم با کابل شبکه CAT6 و در سیستم های وایرلس نصب بستگی به موقعیت دوربین و سرور دارد . با ما همراه باشید … ما تجربه ی خوبی در دزدگیر باغ و دوربین مداربسته باغ داشته ایم در کل سه سیستم اصلی را در باغ و خانه باغ ها میتوان به کار برد. می توان آنها را در بازار یافت.این سنسورها به خاطردید وسیع و پروسسی که در محیط انجام می دهند امروزه به یکی از اجزاء اصلی سیستمهای دزدگیر در خانه های هوشمند تبدیل شده اند به طوری که بیشترشرکتها در اکثر پروژه های اعلام سرقت خود از این سنسورها استفاده می کنند . 4. استفاده از لنز مناسب برای دوربین مداربسته: به طور کلی انواع لنزها، متناسب با متراژ محیط، نور محیط و فاصله اشیا انتخاب می شوند. مثلاً یکی از این موارد مهم، انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته است.

آموزش نصب صفر تا صد پک دزدگیر ( نصب دزدگیر) باغ و زمین های کشاورزی را ما در تیم تولید مجتوی زرین سیستم تهیه نموده ایم و این آموزش ها به گونه ای است که شما با کم ترین دانش فنی نیز میتوانید این سیستم ها را راه اندازی فرمایید. انتخاب محل قرارگیری درست دوربین در این اماکن، قدرت نظارت کاملی را به شما میدهد. نصب دوربینهای امنیتی در معابر اصلی ساختمان همچون راهپلهها کاملا ضروری است چرا که حرکت هر شخصی را به شما نشان میدهد. بهتر است که دوربین را در سطح طبقه دوم یا در یک سطح کاملا صاف قرار بدهید. تعریف هر دوی این دوربینها از نامشان کاملا مشخص است. در این صورت سارقان بالقوه جایی برای پنهان شدن نخواهند داشت و حرکت آنها بهراحتی در معرض دید دوربین قرار خواهد گرفت. به طوری که زاویه دید آن بر روی درب جلویی ساختمان تنظیم شود.

دوربین این دنباله تصویر را ضبط کرده و آن را به صورت کابل یا بی سیم منتقل می کند. اما فقط در محدوده ی ممشخصی می توان به آن ها متصل شد و تصاویر را تماشا کرد. بهخاطر داشته باشید که این قوانین فقط برای نظارت تصویری است و ضبط صدا بدون اطلاع و رضایت در بیشتر مواقع غیرقانونی است. در سالها اخیر استفاده از دوربینها مداربسته فقط محدود به شرکتها بزرگ و افراد ثروتمند بود. که اگر فردی قصد آسیب زدن به آنها را داشت شما همچنان تصاویر دوربینها را مشاهده نمایید. اولویتهای نصب دوربین های مداربسته برای هر فردی متفاوت است، بنابراین قانون واحدی برای نصب دوربین امنیتی در مکانهای مختلف وجود ندارد. برای رسیدن به یک انتخاب خوب، بهتر است که این سوالات را جواب دهیم و با توجه به پاسخ آنها دوربین موردنظر را انتخاب کنیم. نصب دوربین امنیتی در این اماکن ممنوع! در این مقاله زیر به بررسی عوامل تأثیرگذار در هزینه نصب سیستم دوربین مداربسته پردازیم. اگر پارکینگ ساختمان با شما فاصله داشته باشد و به ساختمان اصلی متصل نباشد، دوربین مداربسته به شما کمک میکند که نوعی نزدیکی فیزیکی با این قسمت از ساختمان احساس کنید.

براساس مطالعات انجام شده هرچه قیمت دوربین مداربسته بالاتر باشد ، از قابلیت ها و تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار است به طور مثال کیفیت تصویر و قابلیت دوربینهای مداربسته آنالوگ خیلی کمتر از دوربین مداربسته ای اچ دی و آی پی می باشد و از لحاظ قیمت هم بسیار ارزانتر بوده که به این نوع دوربینها دوربینهای ارزان قیمت آنالوگ گفته میشود . متداولترین نقطه ورود سارقین به خانه شما از درب ورودی است، به همین دلیل داشتن یک دوربین مداربسته در ورودی اصلی بسیار مهم است. دوربین مداربسته، که مخفف Closed Circuit Television Camera است، اساساً نوعی دوربین الکترونیکی است که برای نظارت تصویری استفاده می شود. آژیر داخلی ( درونی): که نام دیگر آن پیزو می باشد و داخل پنل جایگذاری می شود. اگر شخصی از دستشویی، اتاقخواب یا یک منطقه بدون نظارت دیگر به ساختمان نفوذ کند، این دوربینها تصاویر او را شکار کرده و در اختیار شما قرار میدهد. اولویتبندی در این مکانها نیز حرف اول را میزند مثلا هر اتاقی که پنجرههای بزرگ نزدیک به همکف داشته باشد، باید در اولویت اول قرار بگیرند چراکه علاوه بر مواردی که گفته شد، ایمنسازی آنها با نصب دوربین امنیتی کامل میشود. در صورت درخواست خدمات مختلف و تعمیر و نصب و راه اندازی بر روی لینک زیر کلیک کنید و یا پیغام خود را در واتساب ثبت کنید .

این دوربین ها قادر به تشخیص حرکت هستند یعنی می توانید با تنظیمات مناسب کاری کنید که دوربین فقط زمانی فیلمبرداری کند که فرد یا شئی در اطراف محدوده آن حرکت نکند. در محیطها کاری و ادارهها نیز قرار دادن دوربین در قسمتها ورودی و سالنها ضروری است. از دیگر موارد تاثیرگذار در قیمت نصب دوربین مداربسته، مکانی است که برای نصب آن در نظر دارید. این یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای بهبود امنیت خانه شما بدون سرمایه گذاری زیاد است. این سنسور بر اساس امواج مادون قرمز عمل می کند. سیستم کلی دوربین های مدار بسته تحت شبکه برای نصب به این شکل است که دوربین ها به سوییچ و سوییچ به دستگاه ان وی ار متصل می شود. حتی بسیاری از افراد برای منازل مسکونیشان هم از دوربین های مداربسته استفاده میکنند تا امنیت خود و خانواده شان را تامین کنند .اما تشخیص دوربین خوب و همچنین نصب دوربین مداربسته که حتما باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود کمی مشکل است به همین علت مقاله امروز را به نکاتی که در حیطه نصب دوربین مداربسته وجود دارد اختصاص داده ایم پس حتما قبل از خرید دوربین این مقاله را تا انتخا بخوانید .

به دلیل این ویژگیها معمولاً کمی گرانتر از دوربینهای داخلی میباشند. وجود ماشین آلات خطرناک و پیچیده در اکثر کارخانه ها باعث شده که سیستم های نظارتی قدرتمندی مانند دوربین مداربسته در جای جای این مکان ها نصب شود و فرایند ها خودکار این ماشین آلات کنترل شود. مشاوره و راهنمایی از یک نصاب دوربین مداربسته مجرب که بتواند به شما در یافتن و انتخاب دوربین ها و تجهیزات مانیتورینگ مناسب کمک کند. مدیرکل آژانس بینالمللی انرژی اتمی تأکید کرد: «شرایط فعلی در ارتباط با توافق هستهای ایران همچنان متشنج است و ما به تلاش برای یافتن راهحل با طرف ایرانی ادامه خواهیم داد».

برای نصب دزدگیر اماکن ابتدا لازم است محل نصب پنل را انتخاب کنید، این محل بایستی به سنسور و آژیر فاصله مناسبی داشته باشد همچنین از دسترس افراد نصاب دزدگیر اماکن در تهران دور باشد. یکی از نکات حائز اهمیت نصب دوربین مداربسته تعقیب سوژه، پیدا کردن مکانی مناسبی است تا اصل پوشش تصویر رعایت شود و بیشترین کارآیی از دوربین مورد نظر بدست آید. این همان پرسشی است که در ادامه قصد داریم برای آن پاسخ مناسبی پیدا کنیم، پس با ما همراه باشید. برای اینکه مناسبترین سیستم را انتخاب کنید، باید نگاهی بهاندازه وسعت خانه یا محیط کاری خود بیندازید. نصب دوربین در مکانهای مشترک در منازل مسکونی، مثل آشپزخانه یا اتاق نشیمن راهی مناسب برای کنترل بچهها است که آیا آنها همان کاری را انجام میدهند که قرار بوده است، انجام دهند؟ است. همانطور که میدانید دوربینهای مداربسته دارای انواع مختلفی هستند که برای مکانهای مختلف استفاده میشوند. همانطور که گفتیم انتخاب بهترین محل برای نصب دوربین مداربسته اندازه پیدا کردن یک دوربین مناسب دارای اهمیت است. انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته چگونه است؟

تعیین تقریبی متراژ کابل های برق و تصویر ( برای مشخص کردن این متراژ تمام مسیر کابل کشی تعیین شود و اگر مسیر دارای سوراخکاری بود میزان سختی محل بررسی شود تا اگر امکان سوراخ کردن وجود نداشت مسیر جایگزین تعیین شود و متراژ دقیق بدست بیاید). پس چگونگی انتخاب مکان نصب دوربین مداربسته دارای اهمیت بسیار بالایی میباشد. شرکت زمرد تصویربا ۲۰ سال سابقه بسیار معتبر از شرکت های بسیار موفق در زمینه دوربینهای مداربسته با نصب و کابلکشی حرفه ایی و گارانتی بسیار معتبر و رزومه ایی قوی ، آماده ارائه هرگونه خدمات دوربینهای مداربسته به مشتریان گرامی می باشد . دوربین های مداربسته دیجیتال نه تنها ویدئوهای بیشتری نسبت به سیستم های آنالوگ ضبط و ذخیره می کنند، بلکه از نظر کیفیت ویدئو نیز بسیار برتر است.

اگر میخواهید در خانه خود آرامش داشته باشید و یا مغازه و دفتر خود را با خیال راحت در شب ترک کنید؛ باید سرمایهگذاری برای خرید یک سیستم امنیتی و دزدگیر خوب را جدی بگیرید. کاملاً واضح است که این ویژگیها باعث افزایش قیمت نصب دوربین مداربسته میشوند اما برای حفظ امنیت شما ارزشمند هستند. برای پیدا کردن برترین شرکتهای این زمینه در شهرتان (و همچنین استعلام رایگان قیمت از آنها) میتوانید از اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» استفاده کنید. افراد کمتری تردد میکنند و جامعه کوچکتری در آن رفت و آمد دارند، از این رو اگر شما بخواهید برای مجتمع، ساختمانتان دوربین مداربسته نصب کنید، باید که سایر افرادی که در کوچه ساکن هستند را در جریان قرار دهید و برای اطلاع دادن از وجود این دوربینها، از تابلوهای شماتیک دوربین مداربسته استفاده کنید و سایرین را از این که در این مکان دوربین مداربسته نصب شده است آگاه کنید. اندازهگیری دقیق قیمت نصب دوربین مداربسته خانگی به دلیل تنوع گسترده گزینهها موجود و همچنین سایر عوامل مانند اندازه و نوع سیستم و سایر مشخصات میتواند تا حدودی چالشبرانگیز باشد. همانطور که پیشتر بررسی شد، هزینه کل سیستم دوربین مداربسته خانگی به عوامل مختلفی از جمله اندازه و نوع سیستم و سایر ویژگیها جانبی آن بستگی دارد.