انواع دستگاه تصفیه آب و نکاتی که باید قبل از خرید بدانید

یکی از مزایای اصلی طراحی این پارچ تصفیه Brita Slim، باریک بودن ظرف نگهدارنده آب در آن است از این رو فضای کمی را اشغال میکند و میتوانید همیشه آن را به همراه داشته باشید. قیمت فیلتر تصفیه آب از نوع فرابنفش همیشه بیشتر از سایر فیلترها است. برای خرید و مشاهده قیمت فیلتر تصفیه آب میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید. میتوانید به راحتی فیلترهای موردنیاز را در سایت تعمیرتو مشاهده کنید. تخفیفاتی که در هیچ جای دیگری ندیدهاید.با این تخفیفات زیاد تعمیر و قیمتهای بدون واسطه تعمیرتو هزینههای متغیر دستگاه تصفیه آب شما به مراتب کمتر میشود.

انواع فیلتر تصفیه آب

اما با این فیلتر آکوا برای همیشه آب قلیایی خواهید داشت که برای سلامتی استخوانها و همچنین سلامتی پوست به شدت مفید است. خرید اینترنتی این دستگاه و فیلتر تصفیه آب از این نظر برای شما بهتر است که میتوانید تمام فیلترها را به صورت سری هم تهیه کنید. با خرید مجموعهای و سری یا یک دست کامل فیلترها قیمت آنها بسیار کمتر از قیمت تکی آنهاست و با هزینهای کمتر میتوانید این فیلترها را تهیه کنید. البته قیمت فیلتر آکوا تایوان کمتر است. دستگاه تصفیه آب آکوا اسمز معکوس عمدتا از 6 یا 8 مرحله تشکیل شده است. آب اسیدی برای بدن تاثیرات منفی دارد به خصوص معده و دستگاه گوارش که رفلاکس و یا سوزش معده یکی از اثرات آن است. خروجی این دستگاه آبی زلال و بدون رنگ و طعم و مزه و بوی ناخوشایند است که از آن لذت خواهید برد. همچنین سختی آب را نیز تنظیم میکنند و رنگ و طعم را استاندارد در اختیار شما قرار میدهند.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

اگر بخواهیم بصورت جامع نسبت به معرفی قطعات و اجزا فیلترهای بکار رفته در این دستگاه تصفیه آب خانگی صحبت کنیم باید بگوییم که این فیلترها کاملا منطبق با قوانین FDA,NSF می باشند که به صورتی کاملا دقیق بر روی این دستگاه تصفیه اب تعبیه شده اند ، پمپ آب در این سیستم RO بدون هیچگونه سروصدای آزار دهنده ای حتی در نیمه های شب که شما به یک لیوان آب تصفیه شده نیاز دارید روشن شده و با کمک فیلتر ممبران 100 گالنی که یک محصول درهم آمیخته از هنر و تکنولوژی ژاپن است از طعم خوش آب لذت می برید . سیستم الترافیلتراسیون برای آب آشامیدنی منزل با این شرط که آلایندههای خطرناک همچون مواد شیمیایی و میکروبها داخل آب وجود نداشته باشند مناسب است. فیلتر کربن اولیه، کربن پودری و پست کربن: این سه فیلتر در مراحل مختلف دستگاه نصب میشوند و وظیفه این سه فیلتر حذف انواع املاح مضر موجود در آب می باشد.

لیست فیلتر های تصفیه آب

شرکت فلکس تک وقف صنعت تصفیه آب میباشد و هر کدام سعی کردند. اما علت دیگه ی تلخ شدن آب این است که میزان سختی آب به میزان خیلی زیادی داره پایین میاد که در این صورت یا باید از فیلتر های قلیایی استفاده کرد و یا باید از با استفاده از شیر تی دی اس میزان سختی آب رو تنظیم کرد . در فیلتر های کارتریجی، با خاموش کردن پمپ و باز کردن دریچه های آبرسانی در بالای فیلتر و پورت تخلیه در قسمت پایین فیلتر کارتریجی، می توانید فیلتر را نظافت نمایید. بدون شک استفاده از دستگاه های تصفیه آب و فیلترهای با کیفیت می توانید بخش زیادی از آلاینده های موجود در آب آشامیدنی را از بین ببرید. نیازی به استفاده از فشار آب نیست. با داشتن این دستگاه همیشه آب تمیز و سالم در خانه و محل کارتان دارید و بدون دغدغه و هزینه زیاد آب سالم مینوشید.

البته قیمت فیلتر آکوا تایوان کمتر است.

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از ضروری ترین نیاز های هر خانه می باشد. در دستگاه های شش مرحله ای فیلتر های پایین دستگاه مراحل اولیه و فیلتر های بالای دستگاه مراحل آخر تصفیه آب را انجام می دهند. واتر اسپرینگ سیستمهای اسمز معکوس را ارائه می دهد که در طیف پایین قیمت قرار می گیرند. با این که دستگاه های اسمز معکوس امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند اما نوع دیگری از تصفیه وجود دارد که فرایند بسیار ساده ای دارد و جزو دستگاه های ارزان قیمت می باشد. از فیلترهای UF برای تصفیه آبی استفاده می شود، که میزان TDS آن در حد مناسبی باشد، اما از نظر کدورت و گل و لای و عوامل میکروبی، باکتری ها و انگل ها دچار مشکل می باشد. با مطالعه راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با تمام ویژگی ها و قابلیت های هر دستگاه آشنا می شوید و می توانید با اطمینان خاطر و با توجه به معیارهایی که در انتخاب خود دارید، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

که فیلتر معدنی غلظت مناسب این املاح را داخل آب حفظ میکند. فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز آنتی باکتریال با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی باکتری های مضر موجود در آب را تصفیه میکند. ترتیب مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار امری مهم بوده و هر کدام از فیلتر ها به صورت فشرده فشرده عملکرد خاص خود را دارند . اگر احساس کردید که پمپ دستگاه لرزش دارد و دستگاه روشن می شود اما آب از فیلتر سوم خارج نمی شود ممکن است یک از لوله ها خم شده باشد و یا در جایی گیر کرده باشد و مسیر آب بسته شده باشد .

قیمت فیلتر تصفیه آب

مدت زیادی از دستگاه استفاده نکردید و آب در فیلتر ها و مخزن دچار گندیدگی شده و بوی بدی می دهد. حتی نازل ها و شیار های خروج آب از آنها نیز با سفال یا بتن قالب ریزی شده ساخته شده است. باشند. اما تایوان همواره قطب و مرکز اصلی تولید کنندگان دستگاه های آب تصفیه کن خانگی بوده است و بهترین مارک تصفیه آب در بازار ایران نیز به شمار می رود. این آب میزان اسید و قلیایی بودن بدن را متعادل می سازد و مصرف آن به کسانی که بیماری دارند توصیه می شود. با در نظر گرفتن اینکه دستگاه تصفیه آب خانگی دارای فیلترهای متعددی است که هر کدام در یکی از مراحل تصفیه قرار دارند، در نتیجه باید با توجه به نوع فیلتر و کارآیی آن در بازه های زمانی مختلف اقدام به تعویض هر یک از فیلترهای موجود در دستگاه نمایید.

در حقیقت این فیلترها با فشار آب شهری کار میکنند و چون مخزن ندارند در نتیجه آبی هم برای مواقع ضروری که آب قطع شده است وجود ندارد.دستگاه تصفیه آب آکوا بدون مخزن انواع رسوبات داخل آب را به طور کامل تصفیه خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب میکنند. با انتخاب شرکت تعمیرتو میتوانید نصب فیلترها را هم به تکنسینهای تعمیرتو بسپارید تا به رایگان این کار را برای شما انجام دهند. پرشروسل از نوع تک المان تا هشت المان بنا به نیاز طرح استفاده میشود.

خرید فیلتر تصفیه آب

در ضمن تخفیفات خوب و عالی نیز در انتظار شما هستند. به عبارت دیگر، یون های بد را با یون های خوب مبادله می کنند. فیلتر های تصفیه آب و یخچال ها ، از گرانول های کربن اکتیو پر شده اند . استفاده از شیلنگ های کولر آبی به جای استفاده از شیلنگ های مخصوص آب خوراکی نیز در ایجاد بوی بد در دستگاه ها و فیلتر های یخچال بسیار شایع است . فیلتر مادون قرمز: از این فیلتر برای اکسیژنسازی می باشد و کارکرد تصفیه ندارد و میتوانید به صورت انتخابی به جای یکی از فیلترها استفاده شود. تعمیرتو تمام خدماتش را به صورت تلفنی و آنلاین ارائه میدهد و با چند کلیک در سایت تعمیر تو میتوانید دستگاه و فیلترهای موردنیازتان را تهیه کنید و درب منزل به راحتی تحویل بگیرید. این فیلتر دارای بهترین کیفیبت بوده و با ۱۳ لایه تولید میشود که باعث کاهش فرآیند فیلتر ممبران میشود، سختی آب را به سرعت و بالاترین کیفیت کاهش میدهد.

فیلتر قلیایی: این فیلتر حالت اسیدی را از آب خارج میکند ( آب اسیدی هم برای استخوانها و هم دندانها به شدت مضر است و فعالیت بدن را هم مختل میکند). اما تصفیه آب مینروا تایوان نامی پر آوازه تر و همیشه خوشنام تر از مابقی دستگاه های موجود در ایران است زیرا کیفیت آب آشامیدنی خروجی از انواع مدلهای دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا Minerva کاملا استاندارد سلامت بدن انسان بوده و سختی آب آشامیدنی به میزان لازم وکاملا اصولی کاهش پیدا میکند .