آموزش دوره نقشه کشی در آموزشگاه اتوکد

آموزش نرم افزار 3DMAX: آموزش مدلسازی-نورپردازی-متریال دهی-تنظیمات رندر مدلسازی حرفه ای معماری فضاهای داخلی و خارجی پروژه های معماری -محوطه،نما،مدلسازی و نورپردازی فضای پذیرایی و خصوصی ساختمان مدلسازی آشپزخانه با روشهای ساده و سریع و تکنینکی مخصوص بازار کار معماران آموزش نرم افزار AutoCAD: پیشرفته ترین نرم افزار ترسیم نقشه محصول شرکت AutoDesk را بصورت کاربردی و تمرینی آموزش autocad در پیشکسوتان بیاموزید. هر چه فرد شما سابقه بیشتری داشته و در میان اساتید آموزش اتوکد شناخته شده­تر باشد، هزینه آموزش اتوکد 2016 یا نسخه­های دیگر آن بیشتر خواهد بود. ریبون بعدی مربوط به درج سیمبلهای الکتریکی در نقشه و ترسیم سیمها میباشد اما به علت گستردگی دستورات این ریبون، آن را به چهار فصل مجزا تقسیم کردهایم.

آموزش اتوکد دوبعدی اگر هنوز پروژه ای ندارید یک نمونه بیابید و آن را رسم کنید. سطح آن را آنطور که دوست دارید رسم کنید و وقتی به شعاع موردنظر رسیدید، کلیک کنید. در این درس علاوه بر یادگیری ابزارهای اتوکد در زمینه ترسیم و ویرایش، به کلیاتی در زمینه ی رسم فنی معماری نیز اشاره خواهد شد تا امکان پیگیری کاربردی درس نیز مهیا گردد. فقط خطوط را بدون هیچ منظوری رسم نکنید. به جرات می توان گفت که با بکار بستن تمامی موارد موجود در این دوره میتوان سرعت کار نقشه کشی با اتوکد را نسبت به یک فرد آماتور تا ۳ برابر افزایش داد. این مجموعه دوره آموزش اتوکد را به صورت عملی به همراه اساتید برجسته کشور برگزار می کند و همچنین در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود. وقتی از دستورات بالا برای افزودن سیم استفاده میکنید، آن سیم به صورت خودکار به یک لایه افزوده میشود.

جهت دانلود آموزش AutoCAD 2020 Essential Training در سایت فراگیری ثبت نام کنید. نرم افزار اتوکد (Autocad) که قبلا اینجا باهاش آسنا شدیم و با کاربرهای اون امروز قرار آموزش اتوکد اون رو شروع کنیم که واقعا از نظر کیفی در حد دوره های حرفه ای سایر اموزش ها میباشد در قسمت اول این دوره با نرم افزار آسنا میشیم و منوه ای نرم افزار نحوی ذخیر کردن پروز ها و سایر مواردی که برای آشنایی شما عزیزان لازم هست پس پیشنهاد میکنم این دوره ی آموزش رو دنبال کنید. طبیعتا با توجه به فشردگی دوره و محدودیت زمانی، امکان شکافتن کامل رسم فنی در قالب اتوکد وجود ندارد زیرا که رسم فنی خود به عنوان یک واحد دانشگاهی نیاز به ارائه در قالب یک درس مستقل را خواهد داشت اما از آنجایی که جذابیت اتوکد زمانی آغاز می گرددکه بتوان از ابزارهای این نرم افزار استفاده کاربردی کرد، در نتیجه بسیاری از کلیات رسم فنی مورد نیاز برای پیشبرد پروژه معماری ترم را در دستور کار قرار خواهیم داد.

فقط خطوط را بدون هیچ منظوری رسم نکنید.

شما میتوانید به صورت همزمان با همکاران خود در صورتی که طرح خود را به فایل های مجزا تقسیم کنید و سپس از مرجع استفاده کنید. اطلاعات کاتالوگ به صورت خودکار در سمبل قرار داده میشوند. اگر احساس میکنید مسئله دیگری وجود دارد لطفاً در نظرات آن را بیان کنید. این مسئله تلف کردن وقت است که آن ها منتظر بمانند تا شما کار خود را تمام کنید، فایل خود را ببندید و سپس آن ها بر روی طرح شما کار کنند یا بدتر آن ها فایل شما را کپی کرده و جداگانه با شما کار کنند.

دستورات Arc و Ellipse. در گلچین کردن این ویدیوها سعی کرده ایم کاربردی ترین دستورات و دروس را گرد هم بیاوریم. در مجموعه آموزش اتوکد شما با دستورات اولیه، دستورات ترسیمی و ویرایشی ، لایه بندی ، ترسیم پولان ، ترسیم نما ، ترسیم برش ، ترسیم وال سکشن و غیره آشنا خواهید شد. در این مطلب قصد داریم تا به صورت خلاصه به معرفی جلسات و درس های مختلف ارائه شده در پکیج آموزش اتوکد سه بعدی بپردازیم.این آموزش شامل ۲۳ درس می باشد که هر درس به صورت یک ویدئو در سایت قابل نمایش است.

اتوکد پیشنهادی در دو تیپ تمرین پیش خواهد رفت.

برای افزودن شماره سیم یا ویرایش آن از دستور Wire Numbers استفاده کنید. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. روشی که او به شما در آموزش اتوکد میدهد ممکن است برای صنعت متفاوتی که شما در آن کار میکنید مناسب نباشد. این دوره در 40 ساعت و دو روز در هفته برگذار می ­شود. به همین دلیل انجمن شهرسازی ایران Urbanity اقدام به تولید محتوای آموزشی از طریق برگزاری کلاس های کاربردی اتوکد در شهرسازی نموده است تا شهرسازان و متخصصین شهری بتوانند بدون حضور در کلاس از این نرم افزار به صورت کاربردی در پروژه های شهرسازی استفاده کنند و به روند کاری خود سرعت ببخشند و یا هر چه سریع تر جذب بازار کار شوند.یکی از تفاوت مهم فیلم های آموزشی ما با سایر فیلم های موجود در بازار این است که فیلم های آموزشی اتوکد در کلاس حضوری رکورد شده اند بنابراین شما میتوانید از سوالاتی که در طول آموزش برای دانشجویان پیش آید مطلع شوید و استاد به آن سوالات پاسخ می دهند و شما حس حضور در کلاس را خواهید داشت.

اگر ترجیح می دهید اصول ترسیم دو بعدی با نرم افزار اتوکد را خودتان با آموزش های پراکنده و حتی رایگان موجود در اینترنت یاد بگیرید و در حین کار تجربه کسب کنید علاوه بر زمان زیادی که از دست خواهید داد، اعتبار خود را با خراب کردن پروژه ها و موقعیت های شغلی خود نیز زیر سوال می برید. اما در صورتی که افراد علاقه مند به آموزش های پیشرفته تر، سریع تر و جامع تر داشته باشند میتوانند به کلاسهای مربوطه مراجعه کنند؛ به طور مثال، انواع کلاس و آموزش نقشه کشی در کرج نیز برگزار میشود. حرفه ای شدن در اتوکد فقط به دانستن همه چیز محدود نمیشود. سلام، نسخه نصب نرم افزار اتوکد الکتریکال همانطور که در همین صفحه توضیح داده شده است مخصوص خرید پستی از مهندس یار می باشد، و در نسخه هایی که از سایر فروشگاه ها مانند دیجیکالا دریافت می فرمایید فقط dvd آموزش Autocad Electrical قرار دارد.

در محیط این برنامه، سه قسمت وجود دارد. همانطور که گفتیم اتوکد دارای محیط های دو بعدی و سه بعدی می باشد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. نه تنها مجدداً قابل استفاده است بلکه بلاک (block) به شما اجازه میدهد تا تمامی نمونه ها در طرح خود را به روزرسانی کنید. این نرمافزار به مهندسان این امکان را میدهد تا بتوانند ایدههای ذهنی خود را پیادهسازی کرده و با کمک ابزار ترسیم آزاد سهبعدی، به طراحی و مستندسازی هوشمند محصولات خود بپردازند. اگر استاد شما پیش زمینه ای در معماری داشته باشد، ممکن است طراحی با روند کاری خود را به شما آموزش دهد. اتوکد پیشنهادی در دو تیپ تمرین پیش خواهد رفت. بسیاری از اساتیدی که در حال تدریس Autocad هستند، فقط از همین بسته ها برای یادگیری استفاده کرده اند! سعی کنید ویوهایی کافی از شئ داشته باشید تا بیشتر قابلیتها را بتوانید ببینید.

من چند سال پیش autodesk official press که پیش تر با نام دوره آموزشی اتودسک شناخته میشد را دیدم. این کار باعث مشکلاتی نظیر تأخیر در زمان تحویل پروژه و کاهش میزان تولید و هدر رفتن مواد اولیه میشد. نرم افزار اتوکد توسط طراحان منظر برای مفهوم سازی تنظیمات عالی در فضای باز و یافتن محل مناسب اجزایی مانند نردهها، باغها، درختان، پاسیوها و سایر موارد مشابه استفاده میشود. خبرگان اتوکد افرادی هستند که آن را مشتاقانه استفاده میکنند. آن ها کتاب های خوبی هستند اما نحوه استفاده از آن در یک صنعت خاص را آموزش نمیدهند.